GeriStil Önerileri Tek omuzla Yunan Tanrıçaları gibi görüneceksiniz!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tek omuzla Yunan Tanrıçaları gibi görüneceksiniz!

"Göğüs dekoltesini ya da sırt dekoltesini elbette ki seviyoruz. Ama gelin itiraf edelim, hiçbiri omuzlar kadar asil ve dikkat çekici durmuyor."

Kış dolabınız için seksi bir yenilenmeye mi ihtiyacınız var? O zaman bu tek omuzlu elbise ve bluzları denemelisiniz. Açıkta bıraktığınız tek omzunuz sayesinde hem davetkar, hem de gizemli görüneceksiniz. Bir tanrıça edasına bürünmeniz de cabası.

Aranızda 2008'den beri bu trendi takip ediyorum, 2010'da değişen ne var diyenler olabilir. O zaman foto galerimize dikkatle bakmanızı öneriyorum. Çünkü 2009'da yeniden gündeme gelen vatkalarla - gerçi bu gösterişli omuzlara vatka demek çok yerinde değil ama – birlikte tek omuzlu elbiseler daha sert hatlı ve daha gösterişli hale geldiler. Geometrik kesimler ve mini mini etekler bir yandan Helenistik çağrışımlar yaparken, bir yandan da rock şıklığına göz kırpıyorlar.

Gün geçtikçe fütüristik bir hal alan modanın değişen formları, her tasarımı etkiliyor. Vücudumuza sımsıkı yapışan tek omuzlu elbiseler de bunlardan biri. Bondaj ve payetli, uzun ya da kısa, vatkalı ya da vatkasız. Hangi tarza kendinizi daha yakın hissediyorsanız, o tarzda bir tek omuzlu elbise bulabilirsiniz.


Foto galeriyi görmek için tıklayın!


Mahmure Editörü Dilayda Pala