GeriKişisel Bakım Tek iğneyle gençlik aşısı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tek iğneyle gençlik aşısı!

"Yüzünüzdeki tüm kırışıklıkların ve boynunuzdaki çizgilerin tarihe karışmasını ister misiniz?"

Cenevre'deki Teoxane Laboratuarı'nda üretilen Teosyal'le alnınızdan, dekolte bölgenize kadar tüm cildiniz ortalama 8 ay boyunca canlı kalırken, yüz kontürlerinizdeki bozukluklar düzeliyor, dudak ve yanak bölgeleriniz dolgun bir görünüme sahip oluyor.

Piyasada benzer etkileri sağlayan ürünlerden farklı olarak Teosyal bölgedeki sinirleri öldürmüyor. Dolayısıyla daha doğal, üstelik kırışıksız bir cilt yapısı ortaya çıkıyor.

Hekimler tarafından uygulanan Teosyal, enjeksiyonla cilde zerk ediliyor. Ürünün cilde eşit olarak dağılımını sağlamak içinse enjeksiyon bölgesine masaj uygulaması yapılıyor. 30 dakikayı geçmeyen bu uygulama sayesinde cilt canlı ve genç bir görünüme sahip oluyor. Ve de mimiklerinizde herhangi bir kaybolma yaşanmıyor.

Kırışıklık ve yaşlanma etkilerinin yanı sıra yüz kontürlerindeki bozuklukları da tedavi eden Teosyal yanak ve dudak bölgelerinde de dolgunlaşma sağlıyor. Çok kısa sürede hemen sonuç veren bu yöntemin, diğer ürünlerden en büyük farkı ise boyun ve dekolte bölgelerinde de uygulanabiliyor olması.

Türkiye'de 50 ayrı merkezde uygulanmaya başlanan Teosyal'le, zahmetsiz, acısız ve kısa sürede çok daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz. Üstelik mimikleriniz kaybolmadan...

www.teosyal.com.tr