Geriİyi Yaşam Tavuk Dünyası yeni konseptiyle Vialand AVM’de!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tavuk Dünyası yeni konseptiyle Vialand AVM’de!

Tavuk Dünyası yeni konseptiyle Vialand AVM’de!

"BTD Gıda, Tavuk Dünyasının ardından yepyeni konseptiyle müşterileriyle Vialand AVM’de buluşuyor..."

Tavuk Dünyası markasıyla 1 yılda birçok başarıya imza atan ve müşterileri tarafından dilden dile dolaşan BTD Gıda, Beyaz Tabak markasıyla restoran sektörüne yepyeni bir soluk getiriyor.

Tavuk Dünyası yeni konseptiyle Vialand AVM’deBTD Gıda, yeni markası Beyaz Tabak’ı Türkiye’nin ilk mega tema parkı ile alışveriş merkezi konseptini bir arada sunan Vialand’de açtı.

Alışveriş merkezlerinde alışılmış lezzetlerin dışına çıkan Beyaz Tabak, müşterilerine kırmızı ve beyaz etten oluşan özel reçeteli ürünleri ile farklı lezzetler sunuyor.

Tadı damaklarda kalacak bu özel marineli lezzetleri ise kaliteli sunumlarıyla birleştiriyor. Ayrıca Tavuk Dünyası’nın hiçbir ürününde MSG kullanılmıyor.

Zengin mönüsünü tabaklarına yansıtan Beyaz Tabak, kırmızı ya da beyaz eti bol yeşillikli muhteşem salatası, özel sosla harmanlanmış nefis makarnası ve buharda haşlanmış lezzetli sebzeleriyle sunuyor. Bu eşsiz lezzetleri tadı damağınızda kalacak tatlılarla sonlandırmak ise size kalıyor.

Tavuk Dünyası yeni konseptiyle Vialand AVM’deZengin mönü, kaliteli servis ve lezzetli yemekleri ulaşılabilir kılan Beyaz Tabak’ı siz de deneyin!

DETAYLI BİLGİ İÇİN :

TILSIM İLETİŞİM

Tuğba Çimen

0212 241 08 18

Yaşam Kanalları Editörü: Burcunur YILMAZ