GeriModa Trendleri Tarzınız ne olursa olsun, her zaman şıksınız!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tarzınız ne olursa olsun, her zaman şıksınız!

Tarzınız ne olursa olsun, her zaman şıksınız!

"İster spor giyinmeyi seviyor olun, isterseniz de klasiklerden vazgeçmeyin. Ne giymek isterseniz, onunla şık olmak sizin elinizde."

Spor-şık bir tarzım var. Yazın hemen herkes elbise veya şort giyiyor. Ama ben ikisini de tercih etmiyorum... Ne yapmalıyım?
Şık ve farklı olmak için kesimler büyük önem taşır. Siyah skinny bir pantolon, vücudunuza tam oturuyorsa, stilinizi anında güzelleştirir. Bunun dışında kesimi ve kumaşıyla farklılık yaratan bir ceketi çok daha basit bir tişörtle birleştirerek kontrast kurabilirsiniz. Böyle bir tarzda aksesuarlar göz alıcı olmalıdır.Aradığım giysiyi nereden bulabilirim?
Doğru giysiyi seçerek 5 kilo daha zayıf görünün!
27yaşındayım. Bankacıyım. Kıyafetimin belli sınırlar içinde kalması lazım. Yaşıma ve işime uygun bir stil için yardımcı olabilir misiniz?
Aynı eteği iki farklı kişi giyip bambaşka iki tarz yaratabilir. Bunun sırrı detaylarda saklıdır. Mesela kalem bir eteğe hava kazandırmak için kalın bir kemer ve şık topuklu ayakkabılar en uygun detaylardır. Böylece 'ciddi' bir etek bir anda zarif sınıfına girer... Son olarak renk katacak takıları da mutlaka kullanmalısınız.Şortlara bayılıyorum. Ama bir tek plajda kullanabiliyorum. Çok spor ya da çok abartılı olmayan bir stili nasıl yaratabilirim?
Şort, yaz için hem pratik hem de şık bir seçim. Günlük hayata adapte etmek için ilk dikkat etmeniz gereken noktaysa şortun boyu. Mini bir şort gerçekten de şehir yaşantısına uygun olmayabilir. Spor bir parçayı şık bir bluzla tamamlayarak şık-spor orantısında esprili bir kontrast yaratabilirsiniz. Renkleri de dengeli kullanmanızda ve canlı renkleri eleyip pastel tonlara yoğunlaşmanızda fayda var.Kilo problemim var. Bu yüzden sürekli siyah giyiyorum. Ama 19 yaşında 'matem'de gibi gözükmekten mutsuzum. Lütfen yardım edin.
Kilo problemi kendinizi bir renge mahkum etme nedeniniz olmamalı. Artık büyük bedende çok renkli stiller yaratmak mümkün. Yeter ki cesur olun! Siyahla daha iyi hissediyorsanız, bu rengi sadece sorunlu bölgede kullanın. Eğer basenleriniz genişse alt kısımda, eğer üst kısmınız iriyse tişört, bluz olarak... Ama diğer parçalar renkli olmalı. " Birdenbire renk kullanamam" diyorsanız, o zaman aksesuarlarınızı renklendirmekle başlayabilirsiniz.