Geriİyi Yaşam Tabletiniz Artık Daha Renkli ve Konforlu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tabletiniz Artık Daha Renkli ve Konforlu!

Tabletiniz Artık Daha Renkli ve Konforlu!

"Logitech yeni koruma kılıfı ile en rahat açıda görüntüleme kolaylığı sunarken, özel olarak tasarladığı su geçirmez yeni klavyesi ile daha kolay yazma deneyimi sunuyor..."

Logitech AnyAngle ile Tabletinizi Daha Konforlu Kullanın

Logitech’in yeni koruma kılıfı Logitech® AnyAngle™, iPad® Air 2 ve iPad mini için en rahat açıda görüntüleme ve kullanım kolaylığı sunuyor. Logitech AnyAngle’ın en önemli özelliği; dahili, gizlenmiş menteşesi ile 50 derece aralığında, eğilmeden ve kaymadan iPad’i belirlenen açıda sabit tutabilmesi. iPad’in tam arkasında yer alan menteşe, dik veya yatay pozisyonda kusursuz, minimalist bir görünüm sağlıyor. iPad Air 2’nin ince ve hafif görünümünü tamamlamak için özel olarak tasarlanan Logitech AnyAngle, kauçuk yapısıyla iPad’i her türlü darbe ve düşmelerden koruyor. Ön kapaktaki gizli mıknatıslarla güvenli şekilde kapanan kılıf, iPad’in ekranını çizik ve çatlamalara karşı koruma sağlıyor. Logitech AnyAngle’ın birçok renk seçeneği arasından tarzınıza uygun istediğinizi seçebilirsiniz.

Logitech AnyAngle tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 59 USD
Tabletiniz Artık Daha Renkli ve KonforluLogitech Keys-To-Go ile iPad’de Yazmak Daha Konforlu ve Kolay
Logitech, iPad Air 2 için özel olarak tasarladığı yeni klavyesi Logitech® Keys-To-Go, bağımsız, kolay taşınabilir, ince, hafif ve dayanıklı yapısıyla sizin için mükemmel bir yol arkadaşı. 6.1 mm incelikte ve 180 gr. ağırlığındaki Logitech Keys-To-Go’yu kolayca çantanıza koyabilir, hatta ceketinizin cebine bile sığdırabilirsiniz. Laptop’unuzdan alışık olduğunuz tuş dizilimiyle konforlu yazma deneyimine sahip Logitech Keys-To-Go’nun su geçirmez FabricSkin ile kaplanmış yüzeyi, düşmelere karşı koruma sağlarken, kırıntılar tuşlar arasında birikmiyor ve sıvılar kolayca akıp gidiyor. Şarj edilebilir ve tam şarj edildiğinde üç aya kadar pil süresine sahip klavyenin tüm iPad ve iPad miniler için kırmızı, siyah ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunuyor.

Logitech Keys-To-Go tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 69 USDTabletiniz Artık Daha Renkli ve Konforlu