GeriModa Trendleri Spor Yaparken Şık Olun!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Spor Yaparken Şık Olun!

Spor Yaparken Şık Olun!

"Spor yaparken de şıklığından ödün vermek istemeyen kadınlar için önemli ipuçlarını sizler için araştırdık..."

Yoga ve pilates

Yoga ya da pilates yaparken özel bu sporlar için üretilmiş taytlarını tercih etmelisiniz. Hem cildiniz nefes alır hem de daha şık olursunuz. Şıklığınızı tamamlamak için taytınızla aynı renk bir spor sütyeni kullanın. Tamamen aynı renklerden oluşan tayt, spor sütyneni veya tişörtü harika bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır.

Spor Yaparken Şık Olun

 

Yoga yaparken ayakkabı kullanılmasa da siz salona gider ayakkabı giymek zorundasınız! Kullandığınız renkle tam zıt bir yürüyüş ya da koşu ayakkabısı yoga kombininiz hazır! Yoga ya da pilates yaparken terci edebileceğiniz bir diğer kıyafet ise şort ve spor sütyeni. Zıt renklerle harika bir uyum yakalayabilirsiniz.
Spor Yaparken Şık Olun
Fitness ve koşu

Fitness yapacaksanız bilekte spor tatlarından faydalanabilirsiniz, üstüne sporcu atleti ile kombininiz tamam. Dilerseniz koyu renkler dilerseniz de neon renkler kullanabilirsiniz. Kıyafetinizi koyu renklerden seçtiyseniz fitness ayakkabınız bu sezonun modası olan rengarenk modellerden seçebilirsiniz.

Spor Yaparken Şık Olun

Şort giymek istiyorsanız çok kısa ve bol olanlarla hem rahat edemezsiniz hem de rüküş olabilirsiniz. Dizle baldır arasında giyeceğiniz boyda hafif bol bir şort ve spor sütyeni ile kombininiz hazır.

Eşofman giymek isteyenlerse üst bacak kısmının streç olmasına dikkat etmeli. Tamamen salaş modeller artık çok demode!

Açık hava da spor!

Açık havada sporun birinci kuralı hem kaliteli hem de şık bir spor ayakkabı! Soğuk havalarda termal üsler ve eşofmanlar kurtarıcınız olur. Tayt giyecekseniz koyu renkli olmasına dikkat edin, açık havada leke olma ihtimali çok yüksek çünkü.

Spor Yaparken Şık Olun

Hazırlayan: Merve Hazinedaroğlu