GeriStil Önerileri Şortum olmadan asla!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şortum olmadan asla!

Şortum olmadan asla!

"Şort hep vardı. Ancak çoğu zaman tatil yollarını "gözleyen" bir parçaydı. Evet, şehre de indi ancak şimdi durum bambaşka."

Şort altın çağını yaşıyor, özellikle ceketle birlikte 2010'un yeni "power suit"i olarak ün kazanmakta. Yani şort, bir kadının gardırobundaki en güçlü koz oldu. Peki, bu şortları deniz kenarında geziyormuş ya da çocuk gibi görünmeden nasıl giyeceğiz?

Öncelikle ve mümkünse her fırsatta ceketle! Bu arada 2010 modeli şortlar, tek başına da seksapelitesi çok yüksek parçalar. Deri modeller liste başı! Ardından ultra mini, payetli halleri geliyor. Desenliler hafta sonu favorimiz, daha uzun paçalılarsa yeni iş kıyafetimiz olmaya aday.

Seksi şort görünümünün en iyi dostlarıysa şöyle: Uzun kollu, pırıltılı bluzlar, omuzları belirgin üstler ve yüksek topuklular. Hepsi en az ceket kadar şortun tamamlayıcısı olacak.

Peki neden ille de şort?
Öncelikle bacakları olduklarından çok daha uzun gösterdikleri için bu sezonun en favori parçası diyebiliriz. Kısa şortları doğru kumaştan seçip, doğru ayakkabılarla giyerseniz gündelik hayatınıza ya da şık bir geceye rahatça adapte edebilirsiniz.

Nasıl giymeli?
Uzun ya da kısa, dar ya da pilili hiç fark etmez; bacaklarınız doğru tonda olmadığı sürece bu trendden uzak durun. Bir diğer önemli faktör de yaş diyebiliriz. Eğer gençseniz, şortları istediğiniz her yere giyin. Eğer çok genç değilseniz, havuz ya da deniz keyfi yapmaya giderken kullanın.

Foto galeriyi görmek için tıklayın!