GeriMakyaj Sonbaharın Olmazsa Olmazları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sonbaharın Olmazsa Olmazları

Sonbaharın Olmazsa Olmazları

"Her ne kadar yaza istemeden veda ediyor olsak da, güneşin son kırıntıları dudaklarımız ve gözlerimizde... Sonbahar modası bu yıl hiç olmadığı kadar şık ve feminen..."

Alevli Öpüşler

Kırmızının modası asla geçmeyecek. Kırmızı, pırıl pırıl parlayan dudaklar aynı zamanda cazibenin de sinyallerini veriyor. Çarpıcı bir vişne ya da koyu patlıcan tonları. Bu kış modasında hepsinden birşeyler bulacağız. Önemli olan dudakların alev alev yanıyor gibi durması. Metalik tarz bu yıl tasarımcıların gözdesi olmuş durumda. Ünlü isimler giysileri değerli birer mücevher gibi parlatıyor. Metal tonlarındaki rujlar, özellikle geceler için biçilmiş kaftan. Tenler pürüzsüz ve duru olarak bırakılırken, gözler ve dudaklar gizemli bir şekilde bakışları üzerinde topluyor.Sonbaharın Olmazsa OlmazlarıIşıltılı Bakışlar

Metalik tonlarla makyaj yapılmış gözler özellikle baştan çıkarıcı bir hal alıyor. Işıltılı pudra farlar ve belirgin bir gözaltı kalemi gözlere ihtişamlı bir detay katıyor. Sezonun renkleri olan vişne, mor, füme dışında inci renkleri, bakır ve gümüş tonları. Mükemmel bir makyaj için maskara vazgeçilmez. Dikkat, kirpikleri boyarken önce alttan başlamak gerekiyor, daha sonra üst kirpikler boyanıyor. Ayrıca maskara kullanırken kirpiklerin diplerinden başlamak önemli. Böylelikle kirpikler daha belirgin oluyor.

Sonbaharın Olmazsa Olmazları

Uyumlu Yüzler

Teninizle mükemmel uyumlu ve cilde doğal bir tazelik sağlayan bir makyaj mı yaptınız? Güncel metalik tarza uygun olarak, teninizi bronz renkli bir allıkla renklendirin ya da altın parıltılı bir pudrayla ışıltı katın.

Sonbaharın Olmazsa Olmazları

Saçlarda Eskiye Dönüş!

Kırmızı seksi dudaklara en uygun olan 50'lerin saç tarzıdır. Bu model için saçların omuz hizasında olması gerekiyor. Saçlar başın arkasında sağdan ve soldan toplanıyor. Ayrılan kaküller sağa doğru taranıyor ve daha iyi bir kalıcılık için iki tokayla tutturuluyor.

Sonbaharın Olmazsa Olmazları