GeriStil Önerileri Smokin ceketlerle günden geceye
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Smokin ceketlerle günden geceye

"Gardıroplarımızın yeni demirbaşlarından smokin ceketler, bahar modasının da vazgeçilmezlerinden. Üstelik bu ceketleri istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz."

İsterseniz gündüz, isterseniz gece, hafta sonu gezmesinde ya da daha maskülen bir tavırla ofise giderken. Seçim sizin. Bizim tek yapacağımız bu ceketleri nasıl giyeceğiniz konusunda size birkaç tavsiye vermek...
Eğer smokin ceketinizi gündüz giymek istiyorsanız;
Günün koşuşturması içinde onlarla kendinizi hem çok rahat, hem de trendy hissedeceksiniz. Ayrıca kalçada bitiyor olmaları da basenleri olanlar için hayat kurtarıcı bir detay.

Ceketinizi gece kullanmak istiyorsanız;
Geceye çok yakışan smokin ceketleri mini eteklerinizle,pantolonlarınızla kombinleyebilirsiniz. Metalik veya canlı renklerde aksesuarlar kullanarak tarzınızı konuşturun. Oluşturduğunuz kombinasyonu mutlaka stilietto'larla tamamlamayı unutmayın. Hatta kendinden payetli smokin ceketlerle de ekstra aksesuara gerek kalmadan geceye uyum sağlayabilirsiniz. Fakat, eğer bu ceketleri seçerseniz, abartılı aksesuarlardan uzak durun.

Ben smokin ceketimi hafta sonu giyeceğim diyorsanız;
Hafta sonlarının vazgeçilmezi jean'leri smokin ceketlerle kombinleyerek spor şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Daha casual bir tarz içinse dökümlü pantolonları deneyin. Yok ben hafta sonu gezmelerinde de seksi tarzımdan ödün vermem diyenlerdenseniz, dar jean ve topuklu ayakkabılar istediğiniz etkiyi yaratacaktır.

Ceketinizle daha maskülen bir görünüm istiyorsanız;
Son zamanlarda neredeyse erkek kıyafetleri giydiğimizi fark etmişsinizdir, ama tabii ki en seksi olanlarını. Çizgili gömlekler ve Oxford ayakkabılar maskülen tarzın en güçlü parçaları. Tarzınızı bir davete taşımak istiyorsanız, ceketinizin üzerinize oturmasına dikkat edin ve topuklu ayakkabılarınızı unutmayın.