GeriKişisel Bakım Size hangi oje yakışır?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Size hangi oje yakışır?

Size hangi oje yakışır?

"Aşağıdaki oje trendlerini okuyun ve söyleyin bakalım, siz hangi taraftansınız?"

Çatlayan oje
En çılgınından başlayalım; tabi ki çatlayan ojeler! Şahsen çok çirkin bulsam da müptelası da az değil. Bu trend ha bitti ha bitecek derken bir baktım yeni yeni markalar aynı trende ait ojeler çıkarmaya devam ediyor. Anlaşılan daha bir sure bizimle deyip bu çatlayan ojeleri denemeye karar verdim. Alt kattaki normal ojenin üzerine çatlayan ojenizi sürüyorsunuz ve surer sürmez kurumaya ve aynı anda kendine kendine çatlamaya başlıyor. Ortaya graffiti tarzında farklı motifler çıkıyor. Meraklısı için bu ojelerden Inglot, Flormar, Golden Rose ve Alix Avien'de bulmak mümkün.


Parıltılı Oje
Sonra bir de parıltılı ojeler var. Daha çok Hollywood ünlüleri tarafından tercih edilen tam bir kırmızı halı ojesi. Özel gecelere parmaklarıyla da biraz ışıltı katmak isteyenler için gayet güzel bir alternatif olarak görüyorum, elbise ve saç-makyajla uyumlu oldu mu çok hoş durabiliyor.Metalik Oje
Daha vamp bir görüntü isteyenler içinse adres metalik ojeler. Gotik bir hava veriyor, siyah renge daha çok yakışıyor. Tabii giyim tarzınızın da uygun olmasında fayda var. Mesela rock chic bir tarzda bir deri pantolon ile birbirini çok güzel tamamlarken, dantelli elbisenizle pek uygun olmayabilir!


Mavi Yeşil Oje
Mavi ve yeşil tırnaklar sanıyorum her erkeğin kabusu! Erkekler nefret etmeye devam etsin, mavi ve yeşilin tonları her yıl Chanel, Dior gibi markalarca baş tacı edilmeye devam ediyor. Özellikle de Chanel'in Fashion's Night Out için 8 Eylül itibariyle sınırlı sayıda satışa sunacağı "Les Jeans de Chanel" isimli mavi oje serisi, şimdiden heyecanla bekleniyor.
Natural Oje
Benim de rahatlıkla uyabildiğim bir trend ise natural tonlar. Somon, pudra pembesi, mercan gibi tatlı renklere zaten bayılıyorum. Ojelerde neden olmasın?


Kırmızı Oje
Ve en güzelini en sona sakladım. Bence her ne trend olursa olsun kırmızı ojenin yeri her zaman apayrı. Kırmızı oje her zaman garanti, kadın olsun erkek olsun fark etmez herkesin ortak noktası. İlla da değişiklikse aradığınız, kırmızının farklı tonları parmaklarınıza amade.


Alışveriş Cini