GeriStil Önerileri Simsiyah bir sonbahar!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Simsiyah bir sonbahar!

"Soğuk havalar ve siyah. Sanki birbirinin vazgeçilmezi. Özellikle biz kadınlar birçok avantajından dolayı tercihimizi genelde siyahtan yana kullanırız. Ama bu kış hiç tereddütsüz tepeden tırnağa simsiyah olabilirsiniz..."

Siyah kadınların güvenlik ağıdır. Daha zayıf gösterir, fazlalıkları gizler, asla eskimez ve bizimle her yere gelebilir. Bu yüzden siyah giymeyi çok seviyoruz, hatta ona bayılıyoruz. Ve modacılar, bu sezon siyahı geri getirdiler. Hem de fazlasıyla. Ayakkabıdan tokaya, çantadan atkıya, siyah her yerde.

Bu sezon, birçok yerli ve yabancı modacı koleksiyonlarında siyahı oldukça cesur kullanmış. Cengiz Abazoğlu, birbirinden şık siyah ceketleri ve taytlarıyla gönlümüzü kazanıyor. Parlak taşlarla işlenmiş dar taytı, vücuduna güvenen her kadının dolabında mutlaka olmalı. Vitrinlerde çok benzerlerini yakında bulabilirsiniz. Abazoğlu'nun koleksiyonunda gözlerimizi alamadığımız bir diğer parça da, saten yakalı ve vücuda oturan süet ceketi. Çok seksapel. Stella McCartney, Louis Vuitton, Balmain ve Miu Miu da koleksiyonlarında siyaha yer veren diğer modacılar.
Sözün özü, yeni sezonda siyah karşımıza birçok farklı kılıkta çıkıyor...

Haberin devamını görmek için tıklayın!