GeriÜnlü Kombinleri Şimdi gözler Kristen Stewart'da!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şimdi gözler Kristen Stewart'da!

Şimdi gözler Kristen Stewart'da!

"Henüz 12 yaşında kameraların karşısına geçmiş olsa da, Twilight filminden önce hayatımıza bu kadar girmemişti. Kristen Stewart şimdilerde, giyimiyle, hareketleriyle, kısacası her şeyiyle gündemde..."

Twilight - Alacakaranlık serisinde canlandırdığı Bella Swan rolüyle öyle büyük bir ilgiyle karşılaştı ki Stewart, kendisi bile bu ilgiyi çılgınlık olarak nitelendiriyor. Geçtiğimiz haftalarda vizyona giren serinin son filmiyle ise, bu ilgi iyice tırmanmışa benziyor.

Aslında bu üç filmi Kristen Stewart'ın tarzının gelişme aşamaları gibi düşünebiliriz. İlk filmden sonra ne kadar kötü ve özensiz giyindiğiyle ilgili birçok eleştiri almıştı. Kırmızı halıda spor ayakkabılarla yürümesi, sürekli acı çekermiş gibi bakması, aykırı kıyafetleriyle moda dünyasına ne kadar uzak olduğunun sinyallerini verir gibiydi. İçindeki asi ruhu, giyim kuşamına da yansıtmaktan geri kalmıyordu...

Foto galeriyi görmek için tıklayın!

İkinci filmden sonra ise, daha olgun biri gibi davranmaya başladı. Hatta öyle ki gotik tuvaletler ve gösterişli elbiselerle kırmızı halıda belirdiğinde, hepimiz şaşırdık. Fakat her ne kadar kendine has bir tarzı olduğunu kabullensek de, bu onun aslında kendine hiç yakışmayan şeyler giydiğini ve bir stiliste ihtiyacı olduğu gerçeğini değiştirmiyordu...

Benim açımdan, üçüncü film Tutulma, Kristen'in olgunluğa ulaştığı nokta oldu. Tabii bu arada çektiği ve Joan Jett'in hayatının anlatıldığı Runaways adlı filmin de Kristen'in tarzına yaptığı katkılar yadsınamaz. Kristen Stewart'ın şimdiki stiline bakınca, kendine yakışan tarzı bulduğunu fark edebiliyoruz.

Foto galeriyi görmek için tıklayın!

Mini etek ve elbiseler ona çok yakışıyor...
Kristen Stewart'ın çok düzgün bir vücudu var. Bana sorarsanız en büyük artısı da oldukça uzun ve düzgün bacakları. Kristen Stewart da bu gerçeğin farkında olmalı ki, son filmlerinin galalarına ve tanıtım toplantılarına her zaman mini etek ya da elbise ile katılıyor. Tercih ettiği yüksek ökçeli ayakkabıları ise onun çok daha ince, bacaklarının çok daha düzgün görünmesini sağlıyor.

Kırmızı halıda ve resmi davetlerde olmadığı biri gibi davranmayı bıraktı artık Kristen Stewart. Kendi tarzını buldu ve bu tarz ona çok yakışıyor.

Rock & Roll tarzından vazgeçmiyor!
Daracık jean'leri, baskılı tişörtleri ve Convers'leri, Kristen'in sokak tarzının vazgeçilmezlerinden. Hatta sadece bunları giyiyor bile diyebiliriz. Siyah, elbette ki vazgeçemediği tek renk. Hatta birçok kez, Kristen Stewart'ı baştan ayağa simsiyah görmüşsünüzdür. Zaten onu biraz tanıdıktan sonra, hayranlarının deyimiyle KStew'i başka türlü hayal bile edemiyoruz....

Foto galeriyi görmek için tıklayın!

Mahmure Editörü Dilayda Pala