GeriModa Trendleri Şıklığın değişmez kuralları!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şıklığın değişmez kuralları!

Şıklığın değişmez kuralları!

"Ufak detaylarla daha güzel ve stil sahibi görünmeye ne dersiniz?"

Aksesuarda limit
Aksesuarın ne kadar önemli olduğunu söyleyen birçok tüyosu var. Ancak aksesuar bir kıyafeti güzelleştirdiği kadar çirkinleştirebilir de. Aksesuarınız kıyafetinizi önüne geçmemeli. Ne kadar aksesuar sevseniz de hepsini bir arada takmaktan kaçının. Her seferinde farklı aksesuarlarla farklı havalar yaratmaya çalışın.

Şıklığın değişmez kuralları

Tarzınızı ifade edin
Eğer seksi hissediyorsanız, iddialı giyinmekten korkmayın. Seksi olmak demek çıplak olmak demek değil. Boğazlı siyah bir trikoyla da çok seksi olabilirsiniz. Yeter ki neyin içinde nasıl hissettiğinizi bilin ve ona göre giyinin. Tarzınızdan ödün vermeden rahat hissettiğiniz parçalarla istediğiniz kimliğe bürnünün.

Şıklığın değişmez kuralları

Renkten korkmayın
Kimsenin giymediği kadar renk kullanın. Eğlenceli renkler olan yeşiller, pembeler, turuncular sizin dostunuz olsun. Üstelik bu renklerin çok olduğunu da unutmayın. Canlı renkli kıyafetlerin ruh halinizi de olumlu etkilediğini hatırlatalım. Her mevsim renklerle hayatınıza eğlence katın.

Şıklığın değişmez kuralları

Spor da giyinin
Sweatshirtlerinizi ya da şortunuzu sadece sporlarla giymeyin. Saten pantolonların üzerine sweatshirtler giyin ya da kot pantolonunuzun üstüne renkli bir tshirt ile kombinleyerek hasır bir şapkayla farklı bir tarz yaratın. Bu kıyafetlerin rahatlığı tartışılmayacağı için keyfini her an çıkartın.

Şıklığın değişmez kuralları

Abiyenin tadını çıkarın
Düğün, mezuniyet ya da bir davete gidiyorsanız bu özel gecenin hakkını verin. Her gece kıyafeti kendi içinde göz kamaştırıcıdır. Gece elbisenizi gecenin konseptine göre belirlemeyi unutmayın!

Şıklığın değişmez kuralları