GeriÜnlü Kombinleri Şık ve zarif bir stil ikonu: Sienna Miller
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şık ve zarif bir stil ikonu: Sienna Miller

Şık ve zarif bir stil ikonu: Sienna Miller

"Düzgün fiziği ve güzel yüzüyle olduğu kadar, şık ve zarif giyim tarzıyla da dikkat çekiyor Sienna Miller. O, ne giyerse giysin sürekli zarif görünmeyi başarabilen bir kadın."

Şu sıralar gündemde olan birçok moda ikonu gibi, Sienna Miller da hayatımıza model olarak girdi. Zarif çizgileri ve düzgün vücuduyla hemen dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Güzel olduğu kadar şık bir kadın da olduğunun fark edilmesi fazla zaman almadı.

Sienna Miller'ın dergilerde ve gazetelerde milyonlarca fotoğrafını görmüşümdür şimdiye kadar. Ama bu fotoğraflardan hiçbirine bakıp da, ne kadar kötü giyinmiş hiç yakışmamış dediğim olmadı. Ya her zaman güzel giyiniyordu, ya da giydiğini taşımasını çok iyi biliyordu.

Tarzı
Sienna Miller'ın tarzı genel olarak açık renkte etek ve bluzlara, floral desenli elbiselere ve modern hippi görünüşlü ayakkabı ve bluzlara dayanıyor. Aksesuar konusunda ise oldukça sade olduğunu görüyoruz; genellikle bir şapka ve bir çanta oluyor üzerinde.

Hippi görünüşlü, 1960'lardan kalma vintage elbise ve saç aksesuarları, Miller'ın üzerinde oldukça sık görmeye alıştığımız şeyler. Bunların dışında etekleri uçuşan mini elbiseler, eskitilmiş kotlar, salaş tişörtler ve yine vintage ceketler de vazgeçemediklerinden. Mokasenleri ve eski görünümlü düz bootilerine ise 10 fotoğrafından 5'inde rastlayabilirsiniz.

Sienna Miller'ın gardrobundan örnekler ve güzel yıldızın tercih ettiği markaları görmek için tıklayın!

Vazgeçemediği aksesuarı
Fotoğraflara bakınca sizin de fark edeceğiniz gibi bordo Prada çantası. Eğer bir film prömiyerinde ya da kırmızı halıda değilse, bu çantasını gittiği her yere yanında taşıyor.

Kendi markası: Twenty8Twelve
Sienna Miller aynı zamanda bir moda tasarımcısı. Kardeşi Swannah ile birlikte kurdukları Twenty&Twelve markası eleştirmenlerce çok başarılı bulunuyor ve özellikle Hollywood'un genç yıldızları tarafından tercih ediliyor.

Tercih ettiği tasarımcılar
Sürekli giydiği markaların başında elbette ki kendi markası Twenty8Twelve geliyor. Bunun yanı sıra Prada, Gucci, Chanel, Bottega Veneta, Mathew Williamson, Christian Louboutin gibi birçok ünlü marka da güzel yıldızın gardrobunda yer alıyor.

Sienna Miller'ın markası Twenty8Twelve'in kış sezonu koleksiyonunu ve bu markayı tercih eden ünlüleri görmek için tıklayın!

Mahmure Editörü Dilayda Pala