GeriMakyaj Sihirli rujla dolgun dudaklar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sihirli rujla dolgun dudaklar

"Bütün kadınların hayalindeki dolgun dudaklara sahip olmanın tek yolu estetik cerrahi değil. Dudaklarının güzelliğiyle ünlü Angelina Jolie bile dudak dolgunlaştıran rujları kullanıyor."

Angelina Jolie'nin dudaklarının sırrı

Hollywood'un yeni yıldızlarından Angelina Jolie'nin dudakları doğuştan dolgun olmakla birlikte o yine de dudak dolgunlaştırıcı ürünlerden yararlanıyor.

Angelina Jolie son zamanların en popüler yıldızlarından ve dünyanın en güzel kadınlarından biri kabul ediliyor. Brad Pitt'le yaşadığı aşk ve evlatlık çocuklarıyla gündemden düşmeyen sanatçı özellikle dolgun dudaklarının güzelliğiyle tanınıyor. Dünyanın her yerinde kadınlar onun dudaklarına sahip olmanın yollarını arıyor. Angelina Jolie'nin dudakları doğuştan kalın ama o da dudak dolgunlaştırıcı ürünlerden yararlanıyor.

İşte adım adım Angelina Jolie'nin dudak makyajı:

* Dudaklarınızı sıcak suyla ıslatılmış bir bezle yarım dakika kadar ovalayın. Yumuşak bir diş fırçası da aynı işlevi görür.

* Dudaklarınızı kuruladıktan sonra dudak dolgunlaştırıcı bir ürün uygulayın.

* Açık kahverengi ya da ten rengi bir dudak kalemiyle dudaklarınızın çerçevesini çizin ve içini doldurun. Kalemin rengi teninize ne kadar yakın olursa o kadar iyi.

* Bunun üzerine, açık renkli, mat bir ruj uygulayın.

* Rujun fazlasını dudaklarınıza bastırdığınız bir kağıt mendille alın.

* Üzerine renksiz bir parlatıcı sürün.

* Eğer rujunuzun kalıcı olmasını istiyorsanız, hemen altına çok ince bir tabaka halinde talk pudrası sürün.