Geriİyi Yaşam Seyahatin Uğurlu Adresi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seyahatin Uğurlu Adresi

Seyahatin Uğurlu Adresi

"Açık Pazar konsepti ile n11.com ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmalarını Tatil ve Eğlence Kategorisi içerisinde siteye entegre etti."

Sektöre kazandırdığı yeniliklerle kısa sürede ses getirecek işlere imza atan ve Türkiye'de e-ticaret sektörünün lideri olma vizyonu ile çalışmalarını sürdüren n11.com, 2014 ilk yarısını yaklaşık 14.000 kayıtlı mağaza, 10 milyon kayıtlı ürün, 2,7 milyon üye ve toplamda 120 milyon ziyaret sayısı ile tamamlayarak 1 sene içerisinde hızlı ve istikrarlı bir büyüme sağladı. Kalite ve çeşitlilik garantisi sunan ‘Açık Pazar Platformu’ iş modeli ile hem müşterilere hem mağazalara yenilikçi hizmetler götürerek Türkiye e-ticaret sektörünü yeniden şekillendirmek yolunda öncü olmayı hedefleyen marka, gerçekleştirdiği her hizmette en iyisini yapmak hedefiyle hareket ediyor. Bu doğrultuda yeni bir adım daha atan n11.com, Türkiye ekonomisinin en önemli sektörlerinden biri olan Turizmde de aynı hedef doğrultusunda hizmet vermeye başladı.
Seyahatin Uğurlu Adresi
n11.com ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmalarını Tatil ve Eğlence Kategorisi içerisinde siteye entegre etti. Farklı kanallar vasıtasıyla yapılan araştırmalar sonrasında Türkiye’nin en seçkin ve güvenilir turizm firmalarına platformunda yer veren n11.com, Booking.com, Skyscanner, Tura Turizm ve Bukla Tur gibi birçok seçkin turizm firmalarını sisteme entegre ederek seyahat ürünlerini tatilcilerin beğenisine sunmaya başladı. Büyük acentelerin yanı sıra bünyesinde yerel ve orta ölçekli acenteye yer veren marka fark yaratan ürünler satan güvenilir yerel firmaları da destekliyor.
Seyahatin Uğurlu Adresi
Tatil ve Eğlence Kategorisinde uçak bileti, otel rezervasyonu ve tur gezileri satışı gerçekleştiren n11.com, uçak bileti (Skyscanner) ve otel (Booking.com) satışları daha çok trafik yönlendirme üzerinden işliyor. Tatil ve Eğlence kategorisi ile n11.com 500 binden fazla otele doğrudan rezervasyon ile satış yaparken, yurtdışı ve yurt içi paketler ile “exclusive” turları da tatilcilerin beğenisine sunuyor. Festivaller ve kişiye özel turların bulunduğu bu paketlerde aynı zamanda uçak bileti fiyatları da karşılaştırmalı olarak yer alıyor. Bu sayede müşterilerin dünyanın dört bir yanına en uygun fiyatlarla uçmasını sağlanıyor.

Platforma entegre olan markalar n11.com için özel ürünler sunarken n11.com’da aynı zamanda tur gezileri için kendi bünyesinde ekstra kampanyalar düzenliyor. Düzenlenen kampanyalarda n11.com indirim kuponu kazandırırken aynı zamanda başka kategorilerden yapılan alışverişlerde hak kazanılmış olan kuponları kullanabilme olanağı sunuyor. n11.com bünyesinde farklı tur firmalarının olması rekabetten dolayı fiyat faydası sağlarken markanın sunduğu hizmetler ve indirimlerle de en avantajlı tatil olanağını yaratılmış oluyor. n11.com seyahat kategorisine yapmış olduğu yatırım ve bu alana getireceği yenilikler ve ayrıcalıklarla firmalara gücünü müşterilere ise fiyat avantajı sunuyor. Marka acentelerin satış hacmini artırarak onlarla beraber hızlı ve istikrarlı bir büyüme hedefliyor.
Seyahatin Uğurlu Adresi