GeriÜnlü Kombinleri Sempatik ve seksi: Kate Hudson
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sempatik ve seksi: Kate Hudson

Sempatik ve seksi: Kate Hudson

"Magazin basınının ilgisini çekmesi her ne kadar ünlü anne ve babası olsa da, Kate Hudson artık kendi stili ve başarılarıyla gündemde..."

Oynadığı romantik komedilerle Hollywood'da oldukça sağlam bir yer edinen Kate Hudson, artık sinemaseverlerin ve magazin fotoğrafçılarının radarına takılan bir yıldız. Üstelik beyazperdedeki performansı kadar kırmızı halılarda giydiği giysiler ve aksesuarlarıyla da dikkat çekiyor.

Güneş gözlüğünden asla vazgeçmiyor
Kate Hudson'ın sokağa çıkarken mutlaka yanına alacağı ilk şey güneş gözlüğü. Yaz ya da kış fark etmez, Hudson güneş gözlüğü olmadan evden dışarı adımını atmıyor. Vazgeçemediği bir diğer aksesuarı ise büyük çantaları. Bunları özellikle yanında taşıdığını söylüyor güzel yıldız, böylece oğlu Ryder'ın istediği tüm oyuncakları da yanında taşıyabiliyor.

Foto galeriyi görmek için tıklayın!

Kırmızı halıda elbette ki her türlü ayakkabı ve stiletto'yu giyiyor Hudson. Fakat özel yaşamında daha çok uzun çizmeler, spor ayakkabılar ve sandaletleri tercih ediyor. Hudson'ın vücudunda en çok sevdiği yeri ayakları, bu yüzden de giyebildiği her saniye topuklu ya da topuksuz sandaletler giyiyor.

" İyi görünmek için giydiğiniz şeyin içinde rahat olmalısınız"
Kate Hudson'a göre iyi görünmenin yolu rahat olmaktan geçiyor. Dünyanın en güzel elbisesini giyseniz bile, eğer o elbisenin içinde kendinizi rahat hissetmiyorsanız, güzel görünmenizin imkanı yoktur. Ve Kate'in sevdiği en rahat giysilerden biri de tulumlar. Bu yüzden onların içinde o kadar güzel görünüyor olsa gerek. Basit, şık ve etkili görünmeyi bir tulum ve bir ceket yardımıyla her zaman başarabiliyor Kate Hudson.

Foto galeriyi görmek için tıklayın!

Ani bir şekilde özel bir güne hazırlanması gerektiğinde ise ilk tercihi takım elbiseler ve tek parça elbiseler oluyor. Risksiz ve klasik parçalarla şıklığı yakalamanın her zaman çok kolay olduğuna inanıyor.

Günlük hayatında favorisi kot pantolon
Kırmızı halıda Kate Hudson'ın nasıl göründüğünü hepimiz biliyoruz. Her zaman çok şık ve çok seksi. Derin sırt ve bacak dekolteleri, inanılmaz derecede yüksek topuklar, iddialı renkler ve kesimler... Kate'in ne kadar şık olduğunu hiç birimiz inkar edemeyiz. Ama bir de özel hayatı var. Kate, günlük hayatında genellikle hippie - chick tarzı kot pantolonlar ve ceketler tercih ediyor. Yırtık boot cut pantolonlar ve beyaz gömlekler üzerinde sürekli görebileceğiniz şeyler.

Hudson güzel bir jean, bootileri, şık bir ceket ve bluz ile seksi olmanın en yalın halini ispatlıyor. Ne dersiniz, çoğu zaman çok da başarılı olmuyor mu?

Foto galeriyi görmek için tıklayın!

Mahmure Editörü Dilayda PALA
noadpop