GeriCinsellik Seksten sonra yakınlaştıran 8 sihirli yöntem
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seksten sonra yakınlaştıran 8 sihirli yöntem

Seksten sonra yakınlaştıran 8 sihirli yöntem

"Erkek arkadaşınızla en yakınlaştığınız an sanılanın aksine seks öncesi değil, sonrasıdır. Aşağıdaki yöntemleri kullanarak aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz. Seks sırasındaki büyüyü uzatan sihirli öneriler!"

1) Eğer açsanız, pizza sipariş etmek yerine dolapta hazır tuttuğunuz kırmızı şarap ve peynir çeşitlerini tercih edin. Böylelikle biraz önceki tensel titreşimlerinizi daha uzun süre canlı tutabilirsiniz. Ayrıca kırmızı şarabın içindeki antioksidan içerikler kan akışınızı hızlandırarak ikinizi de büyük ölçüde rahatlatacaktır.

Seksten sonra yakınlaştıran 8 sihirli yöntem

2) Seksten sonra duş almak yerine birbirinizin boynuna masaj yapabilirsiniz. Zirveye ulaştığınızda salgılanan bağlanma hormonları oksitosin ve prolaktin, farklı temaslarla tetiklenebilir. Bu masaj birbirinize hissettiğiniz yakınlığın perçinlenmesini sağlayacaktır.


3) Sevişmeye başlamadan önce cep telefonu, diz üstü bilgisayar ve televizyon gibi açma düğmesi olan her şeyi kapatın. Böylece sadece birbirinize odaklanabilirsiniz.

Seksten sonra yakınlaştıran 8 sihirli yöntem

4) Seksten sonra kendi tarafınızda uzanmak yerine, ona dokunacak şekilde yayılın, örneğin onun elini tutabilirsiniz. Bu tür pozisyonlar sizi bağlantı halinde tutmaya yetecektir.


5) Sonraki bütün planlarınızı iptal edin. Seksin ardından bir an önce ofise gitmek, bir arkadaşınızla buluşmak veya spinning dersine katılmak zorunda olmanız biraz önceki ruh halinizden eser bırakmaz. Planlarınızı erteleyin ve birkaç saati sevgilinizle beraber hiçbir şey yapmadan yatağın içinde geçirin.

Seksten sonra yakınlaştıran 8 sihirli yöntem

6) Seviştikten sonra birkaç tane mum yakarak romantik atmosferin devanı etmesini sağlayabilirsiniz.


7) iPod'unuza romantik parçalar yükleyin. Seçtiğiniz şarkıların beraber geçirdiğiniz güzel zamanları hatırlatan melodiler olmasına özen gösterin (beraber gittiğiniz bir konserde dinlediğiniz şarkılar olabilir). Yalnızca bu şarkıları dinleyerek konuşmadan da birbirinize yakınlaşabilirsiniz.

Seksten sonra yakınlaştıran 8 sihirli yöntem

8) Seksten sonra birbirinizi giydirin. Yavaşça sevgilinizin gömleğinin düğmelerini ilikleyin ve onun da elbisenizin fermuarını çekmesini isteyin. Bunu yapmanız özellikle hayvanlarda bulunan ve birbirleriyle ilgilendiklerinde ortaya çıkan içgüdüsel sahiplenme duygusunu tetikler.

False