GeriModa Trendleri Şapkasız çıkamayanlar!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şapkasız çıkamayanlar!

Şapkasız çıkamayanlar!

"Yazın güneş gözlüklerine en güzel eşlik eden aksesuar şapkalar. Özellikle de plajın olmazsa olmazları..."

Yaz geldi mi illaki plaja kocaman bir şapka ile inilecek, o şapka esen hafif rüzgarda illaki birkaç kez kumların üzerinden toplanacak. Bu durum ünlüler için de böyle. Sadece plajda değil, yazın günlük hayatta da birçok ünlü şapkasız çıkmayanlardan. Şapka deyip geçmemek lazım, bunun fedorası var, floppysi var, çanı var...

2012-sapka-trendleri

Floppy
Yaza en çok yakışan şapka tarzı floppy şapkalar. Kocaman kenarlı oluşları ile hem retro bir hava estiriyorlar, hem ultra feminen bir görüntü veriyorlar hem de güneşten en iyi onlar koruyorlar. Rachel Zoe ve Anna Hathaway de floppy şapkaları olmadan çıkmayanlardan. Bu şapkalara bir de kocaman güneş gözlüğü şart.

2012-sapka-trendleri

Fedora
Şapka modellerinin en klasiği belki de en eskisi fedora şapkalar. Hem yaz hem kış için dolabın olmazsa olmazlarından. Rahat bir Pazar sabahı gezintisi için idealler ve klasik şıklığı garantiliyorlar. Jessica Alba ve Miranda Kerr'in de tercihi fedora şapkalardan yana olmuş. Şapkaları, rahat kombinlerinin harika tamamlayıcısı.

2012-sapka-trendleri

Çan
Diğerlerine nispeten biraz daha zor bir tercih... Biraz daha iddialı bir şapka modeli; çan şapkalar. Küçük bir model olduğu için aslında hemen her sezon için uygun olabilirler. Gwen Stefani, siyah çan şapkası ile oldukça havalı. Pink ise çan şapkasını puantiyeli üstü ve yuvarlak güneş gözlükleri ile takarak 70'lerden kopup gelmiş bir hava estirmiş.

2012-sapka-trendleri