GeriSaç Saçlarınızı konuşturun!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Saçlarınızı konuşturun!

Saçlarınızı konuşturun!

"Saçınız ister iri dalgalı, ister toplu veya hacimli olsun doğru ürünü kullanarak saçınıza şekil verebilirsiniz..."

İri dalgalı saçlar

"Saçım ne tam düz ne de kıvırcık, nasıl şekil vereceğimi bilmiyorum, başa çıkamıyorum. Saç trendlerini uygulayamıyorum" diyorsanız, müjde! Sizinki gibi iri dalgalı saçlar bu yıl çok moda... Özellikle kendine güvenen ve kariyer yapan kadınların kullandığı bir model olan iri dalga, size olgun ve ne istediğini bilen bir hava katacak. Tabii doğru ürünlerle olması gereken şekli verebilirseniz... Bu yıl iri dalgalı saçlarınızı kızıl, sarı ya da siyah tonlara çevirebilirsiniz. Size olgun bir hava katacak olan bu model, bu renklerle size frapan bir görünüm kazandıracaktır.

Saçlarınızı konuşturun

Topuz saçlar

Başınızın en tepesinde, tam arkada, ensenizde, dağınık ya da sımsıkı... Artık yalnızca önemli gecelerde değil günlük hayatta da kullanılan modellerden biri topuz. Hem de inatçı saçlarınız varsa, her zaman tercih edebileceğiniz ve sizi en zor zamanlarınızda kurtaracak bir modeldir.

Saçlarınızı konuşturun

Üstelik yeni sezonun kıyafetlerine de en çok uyum sağlayan saç modellerinin başına geliyor. Eğer "Alışkın değilim, modern hissetmiyorum" diyorsanız da, topuzu modern hale getirmek elinizde... Saçınızı ortadan ayırabilir, atkuyruğunu örgü yapabilir ve örgüyü başınızın tam tepesinde sarabilirsiniz. Böylece hem modern hem de kurtarıcı bir saça sahip olabilirsiniz.

Hacimli saçlar

Bu sezon bütün ünlü tasarımcılar kıyafetlerde hacime ve genişliğe yer verdi. Büyük desenler ve büyük aksesuarlar ceket ve eteklerde yerini aldı. Sönük ve cansız görünen saçlarınız varsa ve tıpkı kıyafetlerde olduğu gibi saçlarınızda da hacim yaratmak istiyorsanız, ilk yapacağınız, katlı bir model kestirmek... Yaptıracağınız ikinci işlem ise düz renkler yerine, birbiriyle uyum sağlayacak birkaç tonu bir arada kullanmak...

Saçlarınızı konuşturun