GeriStil Önerileri Saçlarınızı da Modaya Uydurun!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Saçlarınızı da Modaya Uydurun!

Saçlarınızı da Modaya Uydurun!

"En şık giysilerinizi giydiniz, ayakkabı ve çantanız da tamam. Ama aynaya baktığınızda bütünlüğü bozan bir şey görüyorsanız, tokanıza daha yakından göz atın!"

Şık ve elegan
Kimi kırklı yılları anımsatıyor, kimi ise seksenleri. Kimi tüylü, kimi satenli veya çiçek formunda. Bu sezonun saç aksesuarları o kadar çeşitli ki her zevke ve her keseye hitap ediyor. Size ise sadece saç cinsinize ve tarzınıza uygun aksesuarı seçmek kalıyor. İşte sezon saç aksesuarlarından seçmeler...Saç bantları
70'lerin vazgeçilmez saç bantları, 2000'lerde yeniden moda oldu. Bu bantlarla hippi bir görünüme kavuşabilirsiniz. Uzun çiçekli elbiseniz, sandaletleriniz, deri ceketiniz hatta jean'inizin üzerine geçirdiğiniz düz beyaz tişörtünüz ile sizden özgürü yok...Taçsız çıkmam!
Uçuşan saçlar, kaküller size göre değil. Saçlar gözünüzün önüne gelmemeli. Bu durumda taçlar kahramanınız olacak tabii cici kız gibi görünmekten hoşlanıyorsanız. İyi kesimli, diz hizası bir elbise, klasik topuklularınız ve çiçekli tacınız ile davete hazırsınız...Seksenler çağırıyor!
O eski yılların her daim etkisini gösterdiği mandal formundaki tokalarla uzun saçlarınızda farklı modeller yaratabilirsiniz. Kahverengi, siyah ve başka birçok renkteki mandal tokalarla spor şıklığı yakalamak mümkün.Satenin hakimiyeti!
Çok basit gibi görünen bir toka bütün görüntünüzü değiştirebilir. Saçınız biraz uzunsa, saten veya kadife lastik tokalar imdadınıza yetişecek. Mevsime de kendinizi uydurmak amacıyla taba, kahverengi ve siyah renklerden yana tercihinizi kullanın deriz. Böylelikle en sade olduğunuz anlarda bile şıklığı yakalayacaksınız...