GeriSaç Saçlarda hacim fırtınası
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Saçlarda hacim fırtınası

Saçlarda hacim fırtınası

"Total Results Hacim Patlaması, saç diplerine hacim kazandıran sprey!"

Kışın soğuk havalarından uzaklaşıp baharın tadını çıkarmaya başladığımız şu günlerde güzel havaların getirdiği heyecanı saçlarınıza da taşımak istemez misiniz? Cevabınız evet ise çözüm MATRIX’ten muhteşem bir marka ile geliyor… TOTAL RESULTS! Ulaşılabilir fiyatla profesyonel bakım elde etmek isteyenlerin favorisi olacak olan TOTAL RESULTS ürünleri 6 farklı soruna 6 değişik çözüm sunuyor. Eğer siz de bu günlerde hacimli ve havalı saçlarınızla göz doldurmak istiyorsanız, Amplify Hacim Serisi saçınızın farklı ihtiyaçlarına cevap verecek! Amplify Hacim Serisi’nin anında sonuç veren mucize ürünü HACİM PATLAMASI ise hayalinizdeki güçlü ve hacimli saçlara kavuşmanızı sağlayacak. HACİM PATLAMASI’NIN saçınızda bıraktığı etkiyi 24 saat boyunca sürekli hissedeceksiniz.

Saçlarda hacim fırtınası

Hacim patlaması ile hayalinizdeki saçlara kavuşmak artık çok kolay!


Protein ve Pantenol içeren hafif yapısıyla saçı ağırlaştırmadan hacim kazandıran Hacim Patlaması etkisini uzun süre saçınızda hissedeceksiniz. Saçınıza komple bir bakım uygulayarak dipten uca dolgun ve güçlü saçlar elde edersiniz. Saçınıza uzun süre etkisini koruyarak hacim kazandıran bu mucize üründen asla vazgeçemeyeceksiniz. Saçınızı bu mükemmel ürünün sağladığı bakım ile ödüllendirin ve hak ettiği göz alıcı görünüme kavuşmasını sağlayın.

Hacim Patlaması;
Yüksek hacimli, dolgun, güçlü, ağırlaştırmayan…

Saçlarda hacim fırtınası

Kullanımı:


Nemli ya da kuru saça uygulayınız. Saç dibinden 1 - 1.5 cm kadar boşluk bırakarak veya saçın tamamına doğrudan püskürtün ve her zamanki gibi şekillendirin.

Mucize İpucu:
Maksimum hacimdeki saçlar için spreyi uyguladıktan sonra saçlarınızı öne atıp kurutun.MATRIX ürünleri yalnızca yetkili MATRIX salonlarında satılmaktadır.