GeriKişisel Bakım Saç ve Cilt Problemleri İçin Organik Çözümler!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Saç ve Cilt Problemleri İçin Organik Çözümler!

Saç ve Cilt Problemleri İçin Organik Çözümler!

"Ana felsefesi bitkisel içerikler ile güçlü araştırma ve geliştirme çalışmalarının birleşimi olan marka Bionnex, saç ve cilt problemlerine organik çözümler sunmak için seçkin eczanelerde tüketici ile buluşmaya devam ediyor."

Bitkilerin tedavi edici ve iyileştirici etkisini kullanan ilaç, minimum içerik ve optimum etki ile güneş korumasından saç dökülmesine, hassas ciltten lekeli cilde kadar birçok ürün kategorisi ile tüketiciye fayda sunuyor. Dermokozmetik bir eczane markası arayan tüketiciler için¸ kullandığı doğal ve organik aktifler ile ürünlerinin etkinliğini en üst seviyelere taşıyor. Saç dökülmesi için Organica, güneş koruması için Preventiva, kuru ve hasarlı ciltler için Perfederm serileri olan; lekeli ciltler, hassas ciltler ve akneli ciltler için de Whitexpert, Sensitiva ve Acnederm gibi özel serilere sahip.

Saç ve Cilt Problemleri İçin Organik Çözümler

Saç ve cilt problemleri için bilimsel araştırmaları temel alarak doğal içerikli ürünler sunan Bionnex, Tekirdağ Çorlu’daki fabrikasında tamamen yerli üretim yapılarak üretilmektedir. Dünyada 30’dan fazla ülkeye ihracatı yapılan, güçlü araştırma-geliştirme yatırımları ve her geçen gün gelişen ürün portföyü ile global bir marka olarak büyümeye devam etmektedir