Geriİyi Yaşam Saat & Saat Akademi açıldı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Saat & Saat Akademi açıldı!

Saat & Saat Akademi açıldı!

"4 Mart 2014 Salı günü Ceylan Intercontinental Hotel’de basın lansmanı gerçekleşen Türkiye’nin saatçisi Saat &Saat’in yepyeni projesi Saat&Saat Akademi, ilk öğrencileriyle buluştu…"

Bünyesinde bulundurduğu her tarz ve zevke uygun saat ve takı markalarıyla Türkiye’nin Saatçisi olma misyonunun hakkını veren Saat&Saat, yeni bir projeyle saat ve perakende sektörüne değer katmaya devam ediyor.

Saat&Saat yıllardan gelen uzmanlık ve tecrübesini Saat&Saat Akademi çatısı altında belirli bir eğitim standardizasyonu ile buluşturuyor. Öncelikli olarak kişisel ve mesleki gelişimi destekleyen yapımızla bağdaşan, sektöründe örnek olacak, belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda emin adımlarla ilerleyeceğimiz Saat&Saat Akademi ile sektöre yeni bir değer katmaya hazırlanıyoruz.

Eğitimin önemini vurguladığımız proje öncelikli olarak şirket çalışanlarımızın uzmanlaşmasını sağlayacak. Uzun vadede ise, saat sektörüne eğitimli ve vizyon sahibi çalışanlar yetiştirmeyi planlamaktayız. Oluşturulan e-eğitim sistemi ve işe yeni başlayan kişilerin oryantasyonunu, çalışanlarımızın marka, teknik ve kişisel gelişim gibi konularda eğitimlerini içeren “Perakende El Kitapçığımızla” çalışanlarımızın kariyerlerine ve hazırlamış olduğumuz kariyer haritalarımızla yön vermeyi hedefliyoruz.

“Yaşam Boyu Eğitim” sloganımızla sektörde tamamen fark yarattığımız projemiz sayesinde sektörde ilk Mobil Uygulamayı getiren Saat&Saat bir ilke imza attı. Projemizde, her çalışan kendisine verilmiş olan özel şifreler ile sisteme giriş yaparak eğitim videolarına ipad, bilgisayar ve telefonu üzerinden erişebilmekte ve eğitimleri mobil olarak tamamlama imkânına sahip olmakta. Eğitimlerini ve sınavlarını başarıyla tamamlamış olan çalışanlar, Saat&Saat Akademiden mezun olmaya hak kazanacaklardır.

Gelecekte diğer firmalara da açılacak olan Saat&Saat Akademi, Türkiye’nin beş büyük üniversitesi ile iş birliği içerisinde yürütülecek olan bu proje ile sektör çalışanlarına üniversite düzeyinde vizyon kazandırılması amaçlanıyor. Okan Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul Şehir Üniversitesi ve Arel Üniversitesi öğretim üyeleri ile birlikte eğitimler üniversitelerin kampüslerin de gerçekleştiriyor olacak.

Saat & Saat Akademi açıldı

Türkiye’nin saatçisi Saat&Saat’in sektörün vizyonunu değiştirecek yepyeni eğitim yapılandırma projesini incelemek ve Saat&Saat Akademi ile ilgili detaylı bilgi edinmek için www.saatakademi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.