GeriModa Trendleri S.T.A.M.P.S. ile keyifli dakikalar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

S.T.A.M.P.S. ile keyifli dakikalar

"Zamanın yeni boyutu, şerit bir saat S.T.A.M.P.S. İstediğinizde kolunuza takabileceğiniz, istediğinizde boynunuza asabileceğiniz veya saçınıza takabileceğiniz ya da evinizin-ofisinizin herhangi düz bir yüzeyine kolaylıkla yapıştırabileceğiniz bir posta pulu S.T.A.M.P.S."

Zamanınızı organize etmenin bundan iyi bir yolu var mı?

İsviçre yapımı mekanizma ve İsveç yapımı özel cam içeren her S.T.A.M.P.S, 2 yıl ömürlü değişebilir pile sahiptir ve de 2 yıl garantili.

Dünyada 35 ülkede satışta olan saat, ünlü ressamların yapıtlarından idollere ve özel tasarımlara, çiçek ve hayvan desenlerinden askeri motiflere kadar yaklaşık 100 farklı tasarımıyla renkli alternatifler sunuyor.

S.T.A.M.P.S en ince saat

Dört yanı perfore olan 42mm*42mm ölçülerinde ve 5mm kalınlığında S.T.A.M.P.S'lar bu özelliği ile de dünyanın en ince saati olma özelliğini taşıyor. Arkasında bulunan 3M TM etiket sayesinde beğenmediğiniz yerden söküp başka bir yere defalarca yapıştırabilirsiniz S.T.A.M.P.S'ı.

Timehouse'un bir ürünü olan S.T.A.M.P.S'ın yaratıcıları ise Peter Gschwind (eski Swatch promosyon müdürü) ve Andreas Schweneker (eski Citizen Avrupa sorumlusu). Saatin teknik gelişimi ise yine Swatch'un yaratıcısı olan Elmar Mock tarafından yapıldı.

S.T.A.M.P.S, 2001 yılında Avrupa'da verilen popüler "Red Dot" tasarım ödülünü de almayı başardı.

S.T.A.M.P.S Türkiye satış yetkilisi Miniaturc Design.

www.miniaturc.com
Tel: 0212 234 58 21