GeriEv Dekorasyon Ruj sürmeden önce bilmeniz gerekenler!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ruj sürmeden önce bilmeniz gerekenler!

Ruj sürmeden önce bilmeniz gerekenler!

"Dikkat çekici dudaklar için rujunuzun rengi kadar onu nasıl sürdüğünüz de önemli. Ruj sürmenin püf noktaları için haberimize göz atın..."

Güzel görünümlü bir dudak için düzgün bir dudak çizgisi çizmeniz gerekiyor. Bunun için dudaklarınızı kapalı tutun ve ucu sivri bir kalem kullanın.Ruj sürmeden önce bilmeniz gerekenler
Dudak çizgisi için en iyi yöntem dudağınızın üst, orta V kısmından başlamanız daha sonra köşe kısımlara doğru kısa dokunuşlar yapmanız. Alt dudağınız için de yine aynı şekilde ortadan başlayarak kenarlara doğru ilerleyin.

Eğer dudaklarınızda dolgun bir görünüm arzu ediyorsanız, kalemi dudak çizginizin hemen dışından çekin. Doğal bir görünüm için ise dudak çizginizin tam üstünden çizmeniz gerekiyor.Ruj sürmeden önce bilmeniz gerekenlerUyguladığınız rujun daha kalıcı olmasını istiyorsanız, rujunuzu sürmeden önce kalemle dudağınızı hafifçe boyayabilirsiniz. Eğer koyu tonlarda bir dudak kalemi ile bu tekniği uygularsanız rujunuz dudağınızda koyu gözükecektir. Buna dikkat edin.

Son olarak rujunuzu uygularken fırça ile sürmeniz daha iyi bir sonuç elde etmenizi sağlar. Fırça ile boyamayı daha düzgün yapabilirsiniz.