GeriSaç Romantik saçlar!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Romantik saçlar!

Romantik saçlar!

"Siz de özel günlerde romantik saç modellerini tercih edenlerden misiniz?"

Kadınların özel günlerde ve davetler için kullandığı saç türlerinden en çok tercih edilenlerinden biri romantik saçlardır. Bu tabir daha çok özenilmemiş bir şekilde yapılarak şık duran saçlar olarak ortaya çıkmaktadır.

Romantik saçlar

Sizi bir kuğu kadar asil ve zarif gösteren saç şekli türlerindendir. Genellikle topuzlarda tercih edilen bu saç tipi; kır düğünleri için çok idealdir. Doğaya yakışır bir şekilde şekillendirilen saçlar, topuz sonrasında sprey ve jöle gibi saç ürünleri kullanılmadan yapılır.

Romantik saçlar

Saçlar yan taraflardan dağınık; örgü ve çeşitli tokalarla tutturularak romantik bir hava oluşturulur. Sadece düğünlerde kullanmadan yapılan romantik saçları; doğum günü veya davetlerde de kullanabilirsiniz.

Romantik saçlar

Yataktan yeni kalkmış gibi bir izlenim veren romantik saçlar yaratmak isterseniz; örgü ile şekil verdiğiniz saçınızı topuz yapmayı deneyebilirsiniz. Yan taraflardan çıkaracağınız saç tutamları size soft bir hava katacaktır. Beyaz ve bebek pembesi gibi renkler romantik saçlarınıza uyum sağlayacak kıyafet renklerindendir.

Romantik saçlar

False