GeriModa Trendleri Perspective’in koleksiyonu büyüledi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Perspective’in koleksiyonu büyüledi!

Perspective’in koleksiyonu büyüledi!

"Perspective 2013 İlkbahar & Yaz koleksiyonu, moda basınına özel olarak hazırlanan davetle Nişantaşı flagship mağazada tanıtıldı."

60’ların hakim olduğu Perspective 2013 İlkbahar & Yaz koleksiyonunda yer alan pastellerin dantellerle uyumu büyük beğeni alırken, floral, grafik, çizgisel ve etnik printler koleksiyonun öne çıkan grupları arasındaydı.

Perspective’in koleksiyonu büyüledi

Koleksiyonda yer alan tüm parçalar, editörlerin beğenisini kazanırken, kumaş kalitesi ve dikiş işçiliği ise ayrıca takdirlerini topladı.

Modayı seven, kaliteyi önemseyen, stil sahibi kadınlara adanan Perspective 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonu, hayatın her anını dolu dolu yaşayan, yenilikçi kadınların vazgeçilmezi olmaya bu sezon da aday!

Perspective’in koleksiyonu büyüledi

Çekimlerini Ümit Savacı’nın gerçekleştirdiği Perspective 2013 İlkbahar & Yaz kataloğu özgünlüğü ve farklı duruşuyla tüm editörlerin beğenisini kazanırken, davette, Beyaz Melek, Pastel Düş, Siyah ve Beyaz adlı 3 ayrı koleksiyon videosunun gösterimi büyük alkış aldı.

Perspective’in koleksiyonu büyüledi

Davet boyunca heyecanın ve eğlencenin yüksek olduğu Perspective 2013 İlkbahar & Yaz koleksiyon lansmanı sırasında yapılan çekilişte, şanslı davetliler hediyelerini alırken heyecan doruktaydı.