GeriKoleksiyonlar Paris moda haftasından öğrendiklerimiz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Paris moda haftasından öğrendiklerimiz

Paris moda haftasından öğrendiklerimiz

"2014 Paris Moda Haftasını kısaca gözden geçirelim..."

Güçlü olmak, cici olmaktan daha iyi!

Bu senenin kreasyonlarını tasarımcıları genelde şöyle tanımlıyor. “Güç ve Kadın”. “Göze çarpan, Güçlü kadın”. Kadın yöneticilerin erkeklerin yerini aldığı günümüzde bu etkiyi Paris Moda Haftasında da görüyoruz.Paris moda haftasından öğrendiklerimizMinimalizm sona erdi.

Gelecekte “Modanın tarihi” kitabı yazıldığında 2009 – 2013 yılları “Minimalizm” in Altın Çağı olarak bilinecek. Paris Moda Haftası ile beraber görüyoruz ki bu trendin sonuna geldik. Önümüzdeki sezonlarda çiçek desenleri, parıltılı giysiler, renkler göreceğiz.Paris moda haftasından öğrendiklerimizYamalı Kotlar aslında şık olabilir.

Bu sezonun trend sürprizi “yamalı kotlar”. Gündelik hayatta birçok kadının tercihi olacağına eminiz.Paris moda haftasından öğrendiklerimiz

Chanel Kumaş Ceketler yerini Deri Motorsiklet Ceketlerine bırakıyor.

Sonbahar sezonunun herkeste mutlaka olması gereken parçası Deri Ceketler.Paris moda haftasından öğrendiklerimizSanat modayla buluşuyor.

Herkesin fotoğrafla harikalar yarattığı Instagram çağında modanın grafik tasarım ve fotoğrafdan etkilenmemesi düşünülemezdi.Paris moda haftasından öğrendiklerimiz