GeriStil Önerileri Pantolon ve ceketin seksi flörtü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pantolon ve ceketin seksi flörtü

Pantolon ve ceketin seksi flörtü

"Hafif maskülen bir görüntü bir kadını ne kadar da çekici ve alımlı yapar! Mesela bir takım elbiseyle asil ama aynı zamanda arzulanabilir olmamak içten değil!"

Dünyaca ünlü güzel yıldızlar, bu farkındalığı çok önceden yakalamış olsalar gerek, birçok davette ve kırmızı halıda onları birbirinden şık ve seksi takımların içinde görüyoruz. Kimi klasik kesimli takımları tercih ediyor, kimi de yepyeni formlar ve kesimlerle karşımıza çıkıyor.

Sonbahar sezonuna yavaş yavaş alışmaya çalıştığımız şu dönemlerde, ceketler gardıroplardaki yerini aldılar, takım elbiseler de öyle... Hollywood'un en başarılı simalarından Marisa Tomei, Amy Adams ve Kate Hudson hiç vakit kaybetmeden bu 'takım' trendinin bir ucundan tutmuşlar.

Takım elbise kadına, yalın ve sade bir şıklık katıyor. Özellikle beyaz takımlar asil, saf ve davetkar kılıyor. Siyah takım ise asi ve dizginlenemez bir ruhu yüklüyor.
Takım elbiseniz yoksa aynı etkiyi yaratmak için, üstünüze tam oturan, omuzları keskin hatlı bir ceket seçin; bunu beyaz jean'e benzemeyen bir pantolonla kombinleyin. Aman üzerinizde bu kıyafet varken yiyip içtiğinize ve oturduğunuz yerin temizliğine dikkat edin. Bizden söylemesi!

Birbirinden şık takım elbiseleri görmek için tıklayın!