GeriKişisel Bakım Pantene 3 Dakikada Mucize Krem İle Güçlü Saçlar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pantene 3 Dakikada Mucize Krem İle Güçlü Saçlar

Pantene 3 Dakikada Mucize Krem İle Güçlü Saçlar

"P&G Saç Bakım ve Güzellik Kategorisi İletişim Müdürü Bilgehan Uyar Erol, P&G Beauty Saç Stilisti Önder Tiryaki ve Pantene Stil Danışmanı Başak Dizer, Pantene 3 Dakikada Mucize Krem ve Pantene Altın Kelebek ödül töreni hakkında soruları yanıtladı..."

Bilgehan Uyar Erol

1. Pantene bu sene mucizelerden çok bahsediyor, hem 3 Dakikada Mucize Krem ile hem de bu seneki Pantene Altın Kelebek ödül töreni ile. Marka olarak tüketicilerinizin hayatlarında nasıl bir mucize gerçekleştirmeyi vaat ediyorsunuz?

P&G her markası ve ürünüyle tüketicisinin yaşamını iyileştirmeye odaklanıyor biliyorsunuz. Biz de Pantene ile saç bakımda Türkiye’nin en inovatif markası olarak bu yıl bu iddiayı bir adım daha öne taşıyıp kadınlarımızın saçlarında mucizeler yaratmak istedik. 3 Dakikada Mucize Krem saçlardaki 3 aylık yıpranmayı 3 dakikada gözle görülür bir şekilde iyileştirebiliyor. Kadınların saçlarında böylesine kısa bir zamanda dönüşüm gerçekleştirebilmek bizim için de onlar için de bir mucize.

Pantene 3 Dakikada Mucize Krem İle Güçlü Saçlar

2. Pantene’in her zaman güçlü kadınlar ile bir arada olduğunu görüyoruz. Bu gücü saç bakım ürünleri ile nasıl destekliyorsunuz?

Tüketicilerimizin güçlü ve sağlıklı görünen saçlara sahip olması için ürünlerimizi her zaman geliştirmeye çalışıyoruz. Farklı saç tiplerine ve ihtiyaçlarına farklı çözümler sunan geniş bir ürün yelpazemiz var. Pantene ile her yeni üründe bir öncekinden daha da güçlü bir formül sunmayı hedefliyoruz. Kadınlarımız zaten doğası gereği çok güçlü, biz de onlara kendilerini her zaman en iyi ve en güzel hallerinde hissetmeleri için onlara saçlarını yıpranmalara karşı en iyi şekilde koruyacak güçlü saç bakım ürünleri sunuyoruz.

3. Hepimizin heyecanla beklediği Pantene Altın Kelebek ödül törenine çok az kaldı. Bu büyük gece Pantene için de yılın en önemli anlarından biri olsa gerek. O gece kırmızı halıda yer alacaklar için sizin önerileriniz neler?

Pantene Altın Kelebek bizim için de çok özel bir gece, hepimiz çok büyük bir heyecanla hazırlanıyoruz. Gecenin belki de en gösterişli ve en merakla beklenen kısmı kırmızı halı dakikaları. Büyük bir özenle geceye hazırlanacaklara benim en önemli tavsiyem saçlarını da o gece adeta bir aksesuar gibi kullanabilmek için önceden hazırlık yapmaları.

Pantene 3 Dakikada Mucize Krem İle Güçlü Saçlar

Önder Tiryaki

1. Türkiye’de saç uzmanı denilince akla ilk gelen isimlerden birisiniz. Sağlıklı ve güzel saçların sırrı nedir?

Aslında her bakım her saçta aynı etkiyi verir diyemeyiz, o nedenle mükemmel saçların tek bir sırrı yok. Saçlarınızın en güzel ve en sağlıklı halini ortaya çıkartmak istiyorsanız önce saçınızın tipini ve ihtiyacını iyi biliyor olmalısınız. Ben de bir saça bakım yapacağım zaman ilk önce saçın ihtiyaçlarını keşfederek başlıyorum. Saç kurutma ve şekillendirme gibi dış etkenler aslında saçı yıpratıyor ancak bunlardan tamamıyla uzak durmanın mümkün olmadığını hepimiz biliyoruz. Bu nedenle saçınızın gücünü ve sağlıklı görünümünü korumak için düzenli olarak bakım yapıp saçınızı yıpratıcı etkenlerden daha güçlü hale getirmelisiniz.

2. Kışa hazırlanırken gardırobumuzla beraber cildimizi ve saçlarımızı da soğuk günlere hazırlamamız gerekiyor, saçlarımızı kışın sert etkilerinden nasıl koruyabiliriz?

Yazdan kalan etkileri saçlardan yeni yeni silmişken şimdi de kışın zorlu koşullarına hazırlanmamız gerekiyor. Pantene’in bu yaz lansmanını yaptığı en yeni ürünü 3 Dakikada Mucize Krem yıpranmalara karşı son dönemde şahit olduğum en hızlı ve etkili çözüm. 3 aylık yıpranmayı sadece üç dakikada onarmaya yardımcı olan güçlü bir formülüyle 3 Dakikada Mucize Krem’i kışa hazırlanırken saçlarında mucize dönüşümü gerçekleştirmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Pantene 3 Dakikada Mucize Krem İle Güçlü Saçlar

3. Pantene Altın Kelebek ödül törenine çok az bir zaman kaldı. Pantene Saç Stilisti olarak geceye katılacak kadınlara önerileriniz nelerdir?

Bu sene kırmızı halıda bir şıklık yarışı göreceğimizden şüphem yok. Gecede özenle hazırlanan kıyafetleri ve takıları en güzel destekleyecek aksesuarınız saçınız olabilir. Kırmızı halının en çarpıcı isimlerinden biri olmak istiyorsanız saçlarınızın da güçlü, parlak ve sağlıklı gözükmesi için saç tipinize en uygun ürünleri seçerek bakım yapmalısınız. Bu yılın teması olan mucizeyi saçlarınızda da gösterebilmek için hazırlıklara şimdiden başlayın.

Başak Dizer

1. Pantene Stil Danışmanı olarak bu sene 10 Aralık’ta gerçekleşecek 44. Pantene Altın Kelebek gecesine hazırlananlara tavsiyeleriniz nelerdir?

Pantene Altın Kelebek kırmızı halısı bu yılın en gösterişli anlarından biri olacak bence. Geceye katılacaklara benim önerim kıyafetlerine ve aksesuarlarına gösterdikleri özeni saçlarına da göstermeleri. Pantene Altın Kelebek için özel olarak hazırladıklarını kombinlerinin en iyi tamamlayıcısı güçlü ve sağlıklı görünen saçları olmalı. Pantene’in bu yaz lansmanını yaptığı 3 Dakikada Mucize Krem ile 10 Aralık’a kadar saçlarda bu mucize dönüşümü gerçekleştirmek çok kolay.

2. Bir insanın stili sadece giydiği kıyafetten ibaret değil elbette. Sizce kişi kendine özgün stili oluştururken nelere dikkat etmeli?

Stil insanın karakterinin ve durusunun insanlara ve çevresine yansımasıdır, daha doğrusu yansıtmasıdır. Sadece kıyafetle olmaz tabiki ama kıyafetler bu duruşa hizmet eder. Konuşma ve anlatım sekli, ses tonu, vucüt dili, el kol hareketleri, seçtiği kelimeler, yürüme tarzı bile kişinin stilini oluşturur. Bu stil kıyafetler ile de doğru tamamlanırsa yıllar içinde akılda kalıcı kendine özel bir stil oluşturulmuş olur.

Pantene 3 Dakikada Mucize Krem İle Güçlü Saçlar

3. Kış gardıropları için son hazırlıklar yapılıyor bu aralar. Sizce bu kışın vazgeçilmez parçaları neler olacak?

Toprak renklerinde Guderi , vintage görünümlü ceketler ve montlar
Hardal, yeşil, kahve, sarı tonlar
Rugan parlak ceketler ve rugan pantolonlar
Metalik olan, parlayan her şey
Parlak renklerde ince ipek kadifeler , kadife etek ve elbiseler, pileli etekler
Uzun kadife çizmeler , parlak kumaş botlar
Altın takılar, büyük sallantılı küpelerPantene 3 Dakikada Mucize Krem İle Güçlü Saçlar