GeriMakyaj Özel geceler için kusursuz makyaj
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Özel geceler için kusursuz makyaj

Özel geceler için kusursuz makyaj

"Biz kadınlar, güzellik için saatlerimizi harcarız. Özellikle gidilecek yer ya da davet bizim için önemliyse... Biraz özen göstermemiz halinde istediğimiz sonucu elde etmek hiç zor değil!"

İlk yapılacak şey cilt temizliği. Cildinize uygun temizleyicilerle cildinizi temizleyin ve cilt tipinize uygun nemlendiriciyi sürün. Böylece makyajınız daha kalıcı hale gelecek.Özel geceler için kusursuz makyajTen renginizden bir ton açık renkte bir kapatıcı ile gözaltlarınızdaki kırmızılıkları kapatın. Kalıcı olmasını istiyorsanız göz pınarından gözaltına doğru sürün.

Ten renginizden bir ton açık renkte bir fondöteni kapatıcıya denk gelmeyecek şekilde yüzünüze fırça ya da fondöten süngeri yardımıyla sürün. Parmak uçlarıyla sürmeniz her yere eşit dağılmasını engelleyebilir. Özel geceler için kusursuz makyajAlın, çene ve yanak bölgelerine allık fırçasıyla pudrayı yayın. Bu sayede makyajınız gece boyunca canlı görünecektir.
Göz şeklinize ve kıyafetinize uygun göz makyajınızı yapın ve kıyafetinize uygun renkte ruju fırça yardımıyla sürün. İşte hazırsınız!