GeriMakyaj Oya Tolga'dan Yaz Makyajı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Oya Tolga'dan Yaz Makyajı

"Oldukça hareketli ve sıcak geçen bu yaz sezonunda biribiri ardına yapılan partilerde bayanlar adeta şıklık yarışına girişiyorlar. Peki güzel olmanın en önemli ayrıntılarından biri olan makyajda bu yaz neler moda? Hangi renkleri kullanırsanız kıyafetinizle uyumu yakalarsınız? Oya Tolga sizler için hazırladı!!"

Yaz mevsimi; hayatımızın tüm renklerini değiştirdiği gibi makyajınızda da farklılıklar getirecektir kuşkusuz. Moda bir tarz, bir akım olduğuna göre, giyim, renkler, müzik hep birbirini tamamlar. Bütün bu güzelliklerin içinde bir kadın için makyajında apayrı bir yeri vardır.

2001 yazında makyajınızda tüm renkleri tercih edebilirsiniz. Giyiminizde canlı renkleri tercih ediyorsanız, makyajda da canlı pembeleri, yeşil ve mavi tonlarını kullanabilirsiniz.

Pastel renkler de ise pembenin açık tonları, yeşiller ve maviler kullanmalısınız. Makyajınızda dikkat etmeniz gereken bir diğer hususta gözmakyajınız frapan ise dudaklarınızın nötr olmasıdır. Ya da hafif bir göz makyajında canlı tonlarda bir ruj kullanılabilir. Gece makyajında ise Pırıltılar (altın, gümüş ve bakır) yine gündemde.

Sizin ruhunuz, duygularınız neyi taşımak ve yansıtmak istiyorsa o tarzı kullanın. Eğer doğru bir şekilde kullanılırsa bütün renkleri taşıyabilirsiniz.

En güzel yaz günleri ve gecelerinde buluşmak üzere....

Sevgiler