GeriCinsellik Onu Gizlice Baştan Çıkarın
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Onu Gizlice Baştan Çıkarın

Onu Gizlice Baştan Çıkarın

"Küçük oyunlarınızla erkeğinizi çıldırtacak ve kendiniz de çok eğleneceksiniz. İşte sonrasında gelecek ateşli dakikalar için kıvılcım yaratacak tüyolar..."

Her yerde

* Bir restoranda yemek sipariş ederken, bacağını okşayın ve elinizi yapabildiğiniz kadar yukarıya çıkarın. Bacağını hafifçe sıkmanız, kalp atışlarını hızlandıracak ve bu seksi girişiminiz onu bütün gece canlı tutacaktır.Onu Gizlice Baştan Çıkarın* Kalabalık asansörlerde, herkes genelde kapıya doğru bakar. Bu fırsat ona yaslanarak veya kalçalarına hafifçe dokunarak değerlendirebilirsiniz. Asansördeki diğer kişiler sizden şüphelenmeyecek, o sırada inmek için katları sayıyor olacaklardır.Onu Gizlice Baştan Çıkarın* Bir bara veya partiye gittiğinizde, ona daha sonra yapmak istediklerinizi anlatan SMS'ler atabilirsiniz. Eğer utangaç biriyseniz, "Gömleğin çok güzel ama eminim ki yatağın üzerinde daha iyi duracaktır" gibi eski moda bir SMS atabilirsiniz. Aklınızdakileri anladığı zaman, sizinle yalnız kalmak için can atacaktır.

Evin içinde

* Seks yapabileceğiniz değişik yerler hakkında konuşarak, onu hazırlıksız yakalayın. "Sence tezgahın üzerinde rahat edebilir miyiz?" gibi sorular sorun ve sanki sadece o anda aklınızdan geçen bir şeymiş gibi konuyu değiştirin.

* Erkekler görsel olarak kolayca uyarılabilirler; sözsüz bir girişiminiz heyecandan dilinin tutulmasına neden olabilir. Üzerinizde kısa bir etek varken eğilip yerden bir şey alabilir veya saçınızı sadece iç çamaşırlarınızı giyerek kurutabilirsiniz. Sizi seyrettiğinin farkında olduğunuzu belli etmezseniz daha da heyecanlanacaktır.Onu Gizlice Baştan Çıkarın* Arkadaşları eve geldiğinde, arka odadan ona seslenin ve yardıma ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Geldiği zaman onu öpün ve sarılın. Sonra da kulağına aşk sözcükleri fısıldayın ve uslu bir çocuk gibi arkadaşlarının yanına yollayın.

Yatakta

* Yatak odasında birbirinize yakınlaştığınız zaman, üzerinizde mutlaka bir parça kıyafet bırakın, iç çamaşırınızı giyinik olmanız ve yatakta hareket etmeniz, vücudunuzun her noktasını göremediği için ona bir işkence gibi gelse de işleri ağırdan almak ikinizin de daha çok havaya girmesini sağlayacaktır.Onu Gizlice Baştan Çıkarın* Yavaş hareketlerle onun vücudunu okşayarak, aşağıya doğru inmeye başlayın. Göğüs kısmından başlayıp, karnına doğru ilerleyin. Parmaklarınızı vücudunda gezdirirken, tüm yüzünü ve boynunu minik öpücüklerle uyarın. Kendini sizin ellerinize bıraktığı için çok mutlu olacağından şüpheniz olmasın.

* Duştan çıktığı sırada onu üzerinizde seksi ve minik iç çamaşırlarıyla karşılamaya hazır olun ve gülerek "Eğer beni çok istiyorsan, gel ve al" deyin.Onu Gizlice Baştan ÇıkarınSeksi ipucu! : Sadece ikinizin anlayacağı, "Aklımdan yaramaz şeyler geçiyor" anlamına gelen gizli sözcükler kullanın.

False