GeriStil Önerileri Önemli olan iç güzelliğiniz!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Önemli olan iç güzelliğiniz!

Önemli olan iç güzelliğiniz!

"O unutulmaz güne özel çarpıcı renkler, alternatifli modeller ve romantik detaylar..."

Türkiye'nin önde gelen iç giyim ve mayo markası TEN "2009 Gelin Koleksiyonu" ile geçmişin bohem ve romantik tarzını bugünün modern ve cesur çizgileriyle birleştirerek, yenilikçi ve dikkat çekici bir stil yaratıyor. Çarpıcı renkler, alternatifli modeller ve romantik detaylar... O unutulmaz güne özel TEN' inizde hayat bulan yaratıcı bir koleksiyon!

Türkiye'nin önde gelen iç giyim ve mayo markası TEN, 1952'dan bu yana meraklandıran, iz bırakan, ilham alınan özgün tasarımları ile günün her saatinde kullanabileceğiniz şık ve fonksiyonel modelleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. TEN, 2009 Gelin Koleksiyonu ile geçmişin bohem ve romantik tarzını günümüzün modern ve cesur çizgileriyle birleştirerek yenilikçi ve dikkat çekici bir stil yaratıyor. Yaşamının belki de en heyecan verici gününde baştan aşağı kusursuz olmak isteyenler için oluşturduğu koleksiyonuyla bu özel günü sizin için unutulmaz kılıyor.

Farklı gelinlik modellerine, her zevke ve her ihtiyaca hitap eden tasarımların yer aldığı koleksiyonda saten ve dantelin kusursuz uyumu dikkat çekiyor. Mini fiyonklar ve kurdelelerle hareketlendirilmiş modellerin yer aldığı koleksiyonda; ürünler farklı ihtiyaçlara göre "Minimizer, Maximizer ve Push Up" özellik taşıyorlar. O özel günde fazlalıklarından kurtulmak isteyenler içinse koleksiyonda yer bulan mideli, slip, seamless, bel, paçalı ve extra korseler öne çıkıyor. Ten'in anında incelten korseleri ile vücudunuzun istediğiniz bölgesini toparlayabilirsiniz.

Tüm beden seçeneklerine hitap eden tasarımları ile TEN Gelin Koleksiyonu, dizginlenemeyen bir heyecanı o özel günde TEN' inizle buluşturuyor. Bu ayrıcalığı yaşamak isteyenler için TEN' in yeni koleksiyonu www.ten.com.tr ve seçkin satış noktalarında...