GeriKişisel Bakım Önce selülitinizi ölçtürün
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Önce selülitinizi ölçtürün

"Selülit yoğunluğunu öğrenerek, bu sorunla nasıl savaşmanız gerektiğini programlayın; yiyeceklerinizi, egzersizlerinizi ve kullanacağınız ürünleri belirleyin."

Selülitle savaşmak için önce ne kadar selülit yoğunluğunuz olduğunu öğrenmeniz gerekiyor. Bunun için Fanghi Selülit kutularının içinde bulacağınız selülometreyi yaklaşık 10 saniye problemli bölgeye tutun ve broşürlerde bulunan ısı grafiğinde oluşan görüntüyle selülometrede çıkan görüntüyü karşılaştırarak, selülit yoğunluğunuzu ölçün.

Fanghi Selülit, deniz yosunları ile termal yosunların ve şifalı bitkilerle esansiyel yağların iyileştirici özelliklerinden yararlanılarak elde edilmiş, etkin ve güvenli bir çamurdur.

Etkin maddeleri

* Atomize deniz suyu: Deniz suyunun; tuzlar ve değerli maddelerin enerji verici, akışkanlaştırıcı ve dengeleyici özelliklerini ürüne kazandıran doğal bir konsantrasyonudur.

* Deniz yosunları karışımı: İyot, eser maddeler, amino asitler, mineral tuzlar, vitaminler açısından zengin yosunlar, cilt dokusunun bakımı, özellikle de selülitin tedavisi için etkili olan doğal bir konsantredir.

* Esansiyel nane yağı: Epidermisi uyarır ve sıkılaştırır, hoş bir tazelik hissi yaratır.

* Şifalı bitki özleri: Ginkgo biloba, at kestanesi, escin özü, sarmaşık, yeşil çay, kola nitida, sıkılaştırıcı, sertleştirici, düzgünleştirici, esnekleştirici ve inceltici etkili doğal maddelerin gerçek ve dengeli bir konsantresidir. Fanghi Selülit, ilk uygulamalardan sonra bile cildi sıkılaştırarak pürüzsüz bir görünüm sağlar. Tedaviye devam edildikçe, ürünün uygulandığı bölgelerde belirgin bir iyileşme gözlenir ve selülit giderek azalır. Cildin yenilenme ve bakım sistemidir. Uygulama sonunda; cildin daha yumuşak, canlı, parlak, sağlıklı ve pürüzsüz görününmesini sağlar.