GeriEv Dekorasyon Odanızı aydınlatın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Odanızı aydınlatın!

Odanızı aydınlatın!

"Küçük dokunuşlar ve yaratıcılığınız ile odanıza farklı bir hava katın"

Ev dekorasyonuna önem veriyor ve bu konuda aklınıza gelen fikirleri hayata geçirmek istiyorsunuz. Ama ne yapmak istediğiniz de tam da bilmiyorsunuz. Nereden başlayacağınız ise tam bir muamma. İşte size bir tavsiye! Odanız için önce ışıklandırma konusunu düşünün.

Odanızda hala klasik gece lambası mı var? Bir yandan ondan vazgeçemiyor ama bir değişiklik de yapmak istiyorsunuz. Çözüm o kadar da zor değil. Size önereceğimiz birkaç fikir ile odanıza yeni bir hava katabilirsiniz. Öncelikle karar vermeniz gereken şey eski lambanızdan kurtulmak istiyor musunuz istemiyor musunuz? Eğer kurtulmak istemiyorsanız odanızın herhangi bir duvarını genel duvarlardan farklı bir renge boyayın. size en yakın avize, ışık gibi şeyler satan bir mağazaya gidin ve genelde yılbaşında kullanılan minik ışıklardan edinin. Alacağınız bu minik ışıkları farklı renge boyadınız duvara yaratıcılığını kullanarak şekil verin. Duvarınızda ışıktan oluşan bir ağaç yapmak güzel olabilir. Duvarınıza uygulayacağınız bu küçük değişiklik ile kullanmak istediğiniz eski lambanızı da bir araya getirebilirsiniz.

Eski lambanızı atmak istiyorsanız küçük ışıklandırmaları birkaç farklı yere uygulayabilirsiniz. Örneğin eski lambanızı daha çok kitap okumak için kullanıyorsanız ve yeni ışıklandırmanızın da böyle bir fonksiyona sahip olmasını istiyorsanız genelde kitap okuduğunuz alan üzerinde fikirlerinizi geliştirin.