GeriMakyaj Neon Dudaklar, Neon Gözler!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Neon Dudaklar, Neon Gözler!

Neon Dudaklar, Neon Gözler!

"Yeni trend pembeler, fuşyalar, mercan renkleri bu yaz gözleri ve dudakları canlandırıyor..."

Çok renkli bir yaza biz hazırız, ya siz? Modada olduğu gibi makyajda da neon ve canlı renkler çok gözde. Hatta çok sıradışı makyajlara bile tanık olabiliriz. Neon eyelinerlar bangır bangır geliyor mesela!

Neon Dudaklar, Neon Gözler

Dudaklarda en dikkat çeken portakal rengi, ardından fuşya ve şeker pembesi geliyor. Sonrası ise tam bir renk cümbüşü. Kısaca, makyajın odak noktası renkler. Ya göze ya dudaklara yoğunlaşın ve abartın istediğiniz kadar!

Neon Dudaklar, Neon Gözler

Neon Gözler

Özellikle renkli gözleri olmayanların tercih ettikleri yaz makyajı renkli far kullanımından yanadır. Ancak bu doğru kullanılmadığında sizi olduğunuzdan yaşlı gösteren bir yöntemdir. Son iki yıldır hayatımıza giren ve o olmadan eksik hissettiğimiz demode siyah eyelinerları rafa kaldırın. Yazın gelmesiyle siyahın kullanım alanını daraltın ve etrafa ferahlık saçan neon renklere geçin. Kıyafette, gözlükte, ojede ya da makyajınızda neon kullanın. Fakat dikkat! Üzerinizdeki sadece tek bir parça neon olsun.

Neon Dudaklar, Neon Gözler

Neon makyajın kullanımındaki püf nokta ise ten renginize uygun bir ton seçmek. Örneğin esmerseniz turuncu ve sarı tonları, sarışınsanız mavi ya da pembe tonları size uygun olacaktır. Tercihinizi ince çizgilerden yana kullanırsanız günlük kullanım için de ideal olur. Eyelinera kadar normal makyaj ritüelinizi yapın son olarak neon eyelinerınızı sürün. Bu trendle birlikte gözünüz ortaya çıkacağı için dudaklarınızı nude tonlarda tutmaya özen gösterin.

Neon Dudaklar, Neon Gözler