GeriKişisel Bakım Muhteşem bir kapatıcı: Coverderm
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Muhteşem bir kapatıcı: Coverderm

"Coverderm, yüksek kapatıcılık özelliğine sahip bir fondöten serisi. Akne, göz altı morlukları, varis, çatlak, sedef, yanık izi, yara izi gibi cilt hastalık ve bozukluklarını mükemmel şekilde gizliyor."

24 saat kalıcı olan, cilde nefes aldıran ve hipoalerjik olan bu ürün suya ve terlemeye de dayanıklı. Üstelik varlığını hissedemeyeceğiniz kadar ince dokulu.

Dünyanın önde gelen dermo-kozmetik markası Coverderm'in geniş ürün yelpazesinin ilk serisi olan Coverderm Kapatıcı Fondötenleri, Farmalink tarafından Türkiye pazarına sunuldu.

Hem mükemmel bir günlük makyaj malzemesi hem de yüksek performanslı bir kapatıcı olan ürün serisi, şaşırtıcı özellikleriyle benzerlerinin önünde yer alıyor. Öncelikle son derece sağlıklı ve hipoalerjik olan ürün cilde hiçbir zarar vermiyor.Tamamen suya dayanıklı Coverderm ürünleriyle terlemek, denize girmek ya da duş almak sorun değil. Cilde nefes aldıran özel formülü ve ince yapısıyla tüm gün güvenle cildinizde kalabiliyor. Bu özelliğinden dolayı akneli ciltlerde dahi rahatlıkla ve güvenle kullanılabiliyor.Varolan aknelere zarar vermediği gibi yenilerinin oluşmasına da neden olmuyor.

Coverderm Fondöten Serisi aynı zamanda yüksek kapatıcılık özelliği ile vitiligo, anjioma, sedef, yanık izi, yara izi, akne, göz altı morlukları, varis, çatlak gibi cilt bozukluklarını mükemmel şekilde gizliyor. Coverderm Fondöten Serisi'nin geniş renk seçenekleri sayesinde her cilde uygun bir ürün bulunabiliyor. Tüm ürünler içerdikleri yüksek güneş koruma faktörleriyle(SPF 15 – SPF 20) cildi güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından koruyorlar.

Seri; Coverderm Classic, Coverderm Perfect Face, Coverderm Perfect Legs ve Coverderm Concealer olmak üzere dört ana üründen oluşuyor. Bunlara tamamlayıcı olarak transparan bir sabitleyici pudra olan Coverderm Finishing Powder ve mükemmel bir temizlik için de nemlendirici içeren Coverderm Removing Cream ekleniyor.

Amerikan patentli ve 1950'de FDA onayı almış olan ürün Türkiye'ye de Sağlık Bakanlığı izniyle ithal ediliyor. Coverderm, Amerikan Patent Enstitüsü'nden patent alabilmiş dünyanın ilk ve tek kozmetik ürünü unvanını taşıyor. Coverderm Kapatıcı Fondötenleri'nin keşfi kozmetik dünyasında önemli bir devir açmış ve bu keşif Washington D.C.'deki "Yüzyılın Buluşları Müzesi"nde sergilenmeye layık görülmüş ve halen de sergilenmekte.

Sadece yetkili eczanelerde satılan Coverderm Kapatıcı Fondötenleri hakkında detaylı bilgi için www.coverderm.com/tr adresini ziyaret edebilir ya da 0 216 5740262 no'lu telefonu arayabilirsiniz.

Coverderm Kapatıcı Ürünleri'nin bulunabileceği eczaneler: İstanbul Anadolu yakası; Kızıltoprak- Tolga, Erenköy- Canan, Altunizade- Capitol, Kadıköy- Rıfat Sargın, Moda- Moda Zırhlıoğlu, Göztepe- Pelikan, Küçükyalı- Hülya, Beykoz Acarkent,Caddebostan- Posyon İstanbul Avrupa Yakası; Şişli- Itıri, Taksim- Itır Taksim,Taksim-Meydan, Nişantaşı- Altın,Nişantaşı-Acar, Nişantaşı- Zihni, Nişantaşı- Deniz, Gümüşsuyu- Günay, Cerrahpaşa- Göksun, Levent- Yeni, Levent- Form-Est, Bakırköy- Uçkunkaya, Bakırköy- Melek, Bahçeşir- Dilek Öz, Tarabya- Mis, Etiler- Altuğ, Etiler- Akmerkez, Ataköy- Yonca, Ataköy- Galleria, Yeşilköy- Günay Havalanı, Ulus- Gül, Forya- Haluk Can .Ankara; Çayyolu- Koru, Kavaklıdere –Park,Tandoğan- Metropol, Kavaklıdere- Fikret, Kızılay- Anitta, Meşrutiyet- Yaman, G.O.P.-Rezzan,Bahçelievler-Hakan,ODTÜ-Özge,Anıttepe-Vildan. Adana; Atatürk Cad. Kahyalar, Seyhan- Tambay.Antalya; H.Karakaş cad.-Karagöz, Cumhuriyet Cad.-Uğur, Migros- Akıncı. Manavgat; Uğur Mumcu Cad.-Akdeniz. İzmir;Alsancak- Çağdaş, Karşıyaka- Cerrahoğlu, Konak- Sayıner, Karşıyaka- Ufuk, Bornova- Burcu, Valikonağı-Pakalin. Bursa;Heykel- Çağdaş, Altıparmak-Çağdaş2, İnönü Cad.-Damla, Zafer Plaza-Halk, Zafer Plaza- Plaza. Eskişehir;Şair Fuzuli Cad.-Aksoy. Dıyarbakır; Diyarbakır- Tillo.

False