GeriAlışveriş Mountain Festival’18 İçin Geri Sayım Başladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mountain Festival’18 İçin Geri Sayım Başladı

Mountain Festival’18 İçin Geri Sayım Başladı

"The North Face’in doğa, spor ve macera odaklı ikonik etkinliği Mountain Festival’18 için geri sayım başladı."

Doğa sporlarının vazgeçilmez markası The North Face’in tüm dünyadaki outdoor sporcularının merakla beklediği The North Face Mountain Festival’18 etkinliği geri dönüyor. 27–29 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek festivalin katılımcıları İtalyan Alplerinin en güzel dağı Terrain the Dolomites'in panoramik manzarası eşliğinde kamp kuracaklar. Katılımcılar dağ tırmanışlarından kaya tırmanma duvarlarına, nefes kesici koşu rotalarından doğa yürüyüşlerine ve doğa fotoğrafçılığından outdoor yemek pişirmeye kadar pek çok farklı ve heyecan verici deneyimi The North Face ile beraber yaşayacak.

Mountain Festival’18 İçin Geri Sayım Başladı

İtalyan Alplerinin kuzey batısında bulunan Trentino bölgesinde gerçekleşecek ve üçüncüsü düzenlenen The North Face Mountain Festival, bu yıl da The North Face atletleri ile müzisyenleri ağırlayacak. The North Face Mountain Festival’18’in ana konukları, Himalayalar'ın tırmanılmamış son tepelerinden biri olan 6.888 metre yüksekliğindeki Lunag Ri’ye gerçekleştirdikleri ikinci tırmanma deneyimlerini anlatacak Conrad Anker ve David Lama olacak. Program dahilindeki etkileyici konuşmaların ardından müziğin sesi yükselecek ve sabahın erken saatlerine kadar sürecek parti başlayacak.

Mountain Festival’18 İçin Geri Sayım Başladı

Tüm katılımcıları Duffel çantalarını toplayıp, out of office maillerini hazırlayarak maceraya katılmaya davet eden The North Face, Mountain Festival bileti ile katılımcılara organizasyon boyunca The North Face atletleri tarafından koordine edilecek tüm yürüyüş, koşu ve tırmanış aktivitelerine katılım, tüm yemekler, tüm Basecamp atölye, film gösterimi, konser ve konuşmalara katılım olanağı sunuyor.

Mountain Festival’18 İçin Geri Sayım Başladı

The North Face Mountain Festival’in aktivite takvimi koşu, yürüyüş ve tırmanma serilerine odaklanıyor ve katılımcıların seviyelerine göre ayrılıyor. Katılımcılar aktivitelere katılım için online olarak ön rezervasyon yaptırılabiliyor. Tüm aktiviteler lokal rehberler veya The North Face atletleri tarafından yönetilecek.

Mountain Festival’18 İçin Geri Sayım Başladı

Rezervasyon öncesinde doğru seviyeyi seçtiğinize emin olmayı unutmayın!

False