GeriKadın Sağlığı Mora Terapi ile sağlıklı kilo verin!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mora Terapi ile sağlıklı kilo verin!

Mora Terapi ile sağlıklı kilo verin!

"Mora Terapi ve ozon tedavi seanslarıyla sağlıklı kilo vermek artık çok kolay!"

1) İştah azaltmak için hamur işlerine dayanamayanlar…
Birçok kişide unlu gıdalara-karbohidratlara karşı düşkünlük vardır ve bu kişiler için diyet yapmak çok zor hatta bazen imkânsız olmaktadır. Bu düşkünlük hali aynı sigara bağımlılığında olduğu gibi MORA-Terapi yardımıyla giderilebilmekte ve kişinin bu gıdalara karşı kayıtsızlaşması sağlanabilmektedir.

Çikolata ya da tatlıya düşkün olanlar...
Mora-Terapi ile kolayca giderilebilir. Hatta bunun için tek seans genellikle yeterli olabilmektedir. Ancak standart olarak MORA-Terapiyi iki seans ana karbonhidrat gurupları üzerinden kullanıyoruz, ikinci seansta ana gurup karbonhidratlar yanında kişinin düşkün olabildiği diğer yiyecek guruplarını (tuz, kahve, kola gibi) da ekliyoruz.

Mora sonrası ne hissedeceğim...
İlk seansın hemen ardından yediklerinizin çok çaba harcamadan azaldığını ve MORA-Terapinin iştahınızı ve yeme ihtiyacınızı belirgin olarak bastırdığını fark edeceksiniz. Ancak asıl tedavi etkinliği 2. seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkacak. Eğer frekans silme seansları arasında vücudun karbonhidratlardan tam olarak uzak kalmasını sağlayabilirseniz 2. seansın çok daha güçlü bir değişim yarattığını ve artık ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratları hiç aramadığınızı fark edeceksiniz. Yeme ihtiyacının azalması yanında MORA-Terapinin bir başka etkisi olarak; Kendinizi hafiflemiş hissettiğinizi, uykularınızın düzelme eğilimine girdiğini, varsa vücut ağrılarınızın azaldığını ve duygusal olarak sakinleştiğinizi hissedeceksiniz.2) Bölgesel yağlanma problemi için OZON...
MORA-Terapi kişinin daha az yiyerek kolayca doymasını sağlarken OZON metabolizmayı yükseltip göbekteki yağ birikimini küçültmekte ve iki tedavinin birlikte kullanımı kişinin kolay ve sağlıklı bir şekilde kilo verebilmesini sağlamaktadır.
Kilo verme tedavilerinde özellikle göbek bölgesindeki yağlanmalar için lokal OZON tedavisi uyguluyoruz. Bu şekildeki uygulamayla hem Ozonun vücut üzerine iyi etkilerini, hem de (özellikle karın bölgesi için) bölgesel incelmeyi sağlayabiliyoruz. OZON tedavileri zayıflama dışında birçok sağlık probleminde; Kronik yorgunluğun giderilmesinden bağışıklığın güçlendirilmesine ya da gribal enfeksiyondan en ağır sağlık problemlerine kadar çok geniş bir skalada kullanılmaktadır. OZON gazı aslında enerjisi arttırılmış oksijen gazıdır ve yapılan tedavilerin tümü anti-aging (gençleştirme) tedavileri sıfatını taşımaktadır.

Ozon tedavisini…

- Metabolizmayı hızlandırmak,
- Anti-aging amaçlı olarak genel vücut fonksiyonlarını düzeltmek,
- Bünyenin hastalıklarla başa çıkma potansiyelini desteklemek,
- Yorgunluk hissini azaltmak,
- Bağışıklığı güçlendirmek

yanında…
- Lokal – bölgesel yağlanmaları azaltmak,
- Sarkık bölgeleri toparlamak için kullanıyoruz.

Ozon sonrası ne hissedeceğim...
Lokal OZON tedavilerine başladıktan sonra hissedeceğiniz ilk etki göbek bölgesindeki incelmedir. Genellikle bu etki 15 gün içerisinde yani kişi 3. seans için kliniğimize geldiğinde gözle görülebilir olmaktadır. Eğer OZON kan yoluyla yapılıyorsa kişi artık sabahları daha dinç kalktığını, çabuk yorulmadığını ya da genel yorgunluk halinin azaldığını hissedecektir. Kişi gribal şikâyetleri artık daha az yaşadığını da fark edebilmektedir. Kan yoluyla OZON kullanımı sadece zayıflamak için değil vücuduna gerçek bir hediye vermek isteyen herkes için önerilmektedir. MORA-Terapi kişinin daha az yiyerek kolayca doymasını sağlarken OZON metabolizmayı yükseltip göbekteki yağlanmayı azaltmakta ve iki tedavinin birlikte kullanımı kişinin kolay ve sağlıklı bir şekilde kilo verebilmesini sağlamaktadır.1) MORA-Terapi / silme:

4-5 gün ara ile 2 seans…
Karbonhidrat gurubuna karşı (örneğin unlu ürünler, ekmek, hamburger, pasta, börek gibi gıdalar, şeker ya da çikolata…) düşkünlük haliniz varsa bu durumda size bu gıdalar üzerinden MORA-Terapi öneriyoruz. Bu kullanım sigara bırakmaya yönelik MORA-Terapi uygulamasının bir benzerinin problemli gıda grupları üzerinden yapılmasıdır. Yeni yemek alışkanlıklarımızda karbonhidratların fazlasıyla ön planda olduğunu kabul etmek zorundayız. Karbonhidratlar (unlu ürünler, ekmek, makarna, tatlılar…) bağımlılık yaratıyor ve bu bağımlılık hali durum hepimizde az ya da çok mevcut.

MORA-Terapiyi sigara ya da alkol bağımlılığında nasıl kullanıyorsak kilo vermek için de aynı şekilde kullanıyoruz ancak uygulama sırasında alkol ya da sigarayı değil karbonhidratları ya da kişinin fazla yediği diğer gıdaları kullanıyoruz...

Uygulama...
MORA cihazı içine problemli yiyecek maddesi konulur ve kişinin cihazın elektrotlarını tutması istenir. Uygulama sırasında sakinleşme-rahatlama halinden başka bir şey hissedilmez. Uygulama sigara üzerinden yapılan MORA-Terapiye benzemekte ancak cihazın içerisine sigara yerine sık kullanılan karbonhidratlar konulmakta ve seanslar biraz daha uzun sürmektedir.2) OZON / Bölgesel İncelme...

OZON tedavisi iki farklı şekilde kullanılmaktadır...

A)Kan Yoluyla OZON: Birinci yöntemde kişiden alınan kan Ozon gazına tabi tutulmakta ve bu kan steril şişe içinden hiç çıkarılmadan ve hiç beklenilmeden kişiye geri verilmektedir. Bilinen en etkili ozon tedavisi bu şekildedir ve sağlık problemi olsun olmasın herkes için yılda bir kez 12 seanslık bir kür şeklinde önerilir. Bu şekildeki OZON tedavilerinin metabolizmayı canlandırdığı ve kilo verdirici etkisinin metabolizmanın hızlandırılması yolu ile olduğu bilinmektedir.

B)Lokal OZON:İkinci tipteki OZON kullanımı ise lokal uygulamadır. Yani OZON direk olarak vücudun problemli alanına verilmektedir. OZON yağ ya da selülit bölgesine verildiğinde o bölgedeki kanlanmayı arttırıp lipoliz etkisi yaratmakta ve sonuç olarak birikmiş yağ dokusunu azaltmaktadır. Göbek bölgesinin inceltilmesi metabolizmanın hızlandırılması açısından çok önemlidir. Bu yüzden OZON genellikle göbekteki yağlanmayı gidermek için kullanılmaktadır. Lokal uygulama özel iğnelerle yapılmakta ve bundan dolayıdır ki acı hissi ya hiç ya da minimum olmaktadır.
OZON göbekteki yağlanma dışında selülit bölgelerinde ya da vücutta herhangi bir bölgedeki sarkma alanlarında da kullanılabilmektedir.

OZON aynı anda her iki yolla birden kullanıldığında hem metabolizmanın canlanmasına hem de göbek bölgesindeki yağların eritilebilmesine ve bölgesel incelmeye yol açmaktadır. Bu şekildeki OZON tedavisi MORA-Terapiyle birleştirildiğinde ise her iki tedavinin de etkinliği kat kat artmaktadır.

MORA-Terapi kilo aldıran gıdalardan kendini alamayan kişilere ya da kendini devamlı aç hissedenlere özellikle önerilir.

OZON tedavisi bölgesel yağlanmaları olanlara ya da metabolizma problemi olup bir türlü kilo veremeyenlere önerilir.

Ayrıntılı bilgi için www.dengemoraterapi.com adresini ziyaret ediniz.