GeriÜnlü Kombinleri Modern zamanların Grace Kelly'si: Gwyneth Paltrow
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Modern zamanların Grace Kelly'si: Gwyneth Paltrow

Modern zamanların Grace Kelly'si: Gwyneth Paltrow

"Zarif duruşu, bembeyaz teni ve duru güzelliğiyle herkes Gwyneth Paltrow'u Grace Kelly'nin 2000'lerde yeniden vücut bulmuş hali olarak düşünüyor."

Tabii ki Gwyneth'da sadece Grace Kelly benzerliğinden çok daha çekici şeyler var. Uzun, dümdüz sarı saçları ve bembeyaz teni gibi mesela... Sanatçı bir aileden gelen Gwyneth, aynı zamanda çok da yetenekli bir oyuncu. Bizi en çok ilgilendiren kısmıysa şu: Gwyneth Paltrow çok şık bir kadın. Giydiği her şey üzerine yakışıyor mu, yoksa o sadece üzerine yakışan şeyleri mi giyiyor emin değilim. Ama her zaman moda dergilerinden takip edilmeye değer bir kadın olduğuna oldukça eminim.

Gwyneth Paltrow'un alamet-i farikası upuzun bacakları. Dolayısı ile resmi davetlerde ve film galalarında Paltrow, mini etek giymeyi tercih ediyor. Özellikle ilk Iron Man filminde oynadıktan sonra, Gwyneth Paltrow kırmızı halıda parlak Balmain elbisesiyle göründüğünde, kabul edelim hiçbirimiz gözlerimizi ondan alamadık. O tarihten beri de, Gwyneth Paltrow mini elbiselerinden vazgeçmiyor.

Şıklığı ve estetiği iyi kombinliyor!
Paltrow'un vazgeçemediği bir diğer şey ise yüksek topuklu ayakkabılar. O mini elbiseleri bu ayakkabılardan daha iyi tamamlayan bir şey olamaz ne de olsa değil mi? Ayrıca güzel yıldızın çok sevdiği daracık kot pantolonların altında da çok güzel duruyorlar.

Düz sandaletler, şortlar, kısa ceketler... Bunlar hepimiz için spor görünümün altın anahtarlarıdır. Ama konu Gwyneth olunca, bu parçalar da şık ve estetik bir görüntüye kavuşuyor. Gwyneth Paltrow, giydiği her giysiyi anında zarif bir kostüme dönüştürebiliyor. İster kırmızı halıda olsun, ister özel hayatında, şıklığından ve zarafetinden asla ödün vermiyor.

Foto galeriyi görmek için tıklayın!

Mahmure Editörü Dilayda Pala