GeriModa Trendleri Modaya Yeni Ölçüt: Deri Etek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Modaya Yeni Ölçüt: Deri Etek

Modaya Yeni Ölçüt: Deri Etek

"Modanın vazgeçilmez klasiği olan deri, bu yıl etek modelleriyle hayatımıza giriş yapıyor. İşte merak ettiğiniz o trend…"

Hayatımızı ve dolabımızın büyük bir kısmını kaplayan deri bu yıl da bizimle olacak. Fakat bu yıl hayatımıza gelişi daha farklı oldu. Yeni trend ve vazgeçilmez bu sezon deri etek olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Çan Etek
Yazın gözde parçalarından biri olan çan etek, bu popülerliğini sonbahar-kış sezonunda da devam ettiriyor. Deriye çok yakıştığını düşündüğümüz bu model, kullanımı ve kombinlenmesiyle de oldukça rahat. Açık renkle kombinleyip şıklığa ulaşmanız mümkün.

Modaya Yeni Ölçüt: Deri Etek
Kalem Etek
Sizi şıklığa taşıyacak ve olduğunuzdan daha seksi gösterecek model de kalem etektir. Topuklu bir ayakkabıyla kombinlenmesinin yeterli olacağı bu modeli korkusuzca kullanabilirsiniz.
Modaya Yeni Ölçüt: Deri Etek
Mini etek
Eğer güzel ve uzun bacaklara sahipseniz, mini deri eteğinizi giymemekte hata yapıyorsunuz. Kadına çekici bir hava katan bu modeli açık renklerle kombinlemenizi öneririz. Tabi eğer tüm dikkati üzerinizde toplamak istiyorsanız…
Modaya Yeni Ölçüt: Deri EtekMidi Boy
Kısa olduğunu düşünen bayanlarımız için oldukça iyi bir seçenek midi boy deri eteklerdir. Farklı renk deri etekleri kullanabilir ve hayatınıza canlılık katabilirsiniz.Modaya Yeni Ölçüt: Deri Etek