GeriModa Trendleri Modanın değişmez 6 oyuncusu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Modanın değişmez 6 oyuncusu!

Modanın değişmez 6 oyuncusu!

"Yeni sezonla birlikte elbette giysilerimiz değişiyor. Ama değişmeyen birkaç şey var ki onlar her sezon, her dönem ve her mevsim kurtarıcımız olmaya devam ediyor."

Siyah elbiseler
Doğru seçilmiş bir elbise sizi her yerde kurtarabilecek bir güce sahiptir. Hele de bu siyah ve sade kesimlerden oluşuyorsa… Şık bir topuklu ve uygun bir çantayla seksi bir stile de çevirebilirsiniz. İsterseniz düz bir ayakkabı ve klasik bir ceketle iş kıyafetine bile dönüştürebilirsiniz.

Modanın değişmez 6 oyuncusu

Trençkot
Yine sade ve tek renkten oluşmuş bir trençkota sahipseniz, birçok kıyafetiniz üzerinde şık duracak bir alternatifiniz var demektir. Sezonluk kumaştan olanları tercih ederseniz daha kullanışlı olacaktır.

Modanın değişmez 6 oyuncusu

Mini etekler
Her devrin yegâne parçası mini eteklerin özellikle düz kesim olanlarını, aynı bedende kaldığınız sürece giyebilirsiniz. Üst giyiminize göre şekil alan mini eteği, değişmez parçalar arasına rahatlıkla alabilirsiniz.

Modanın değişmez 6 oyuncusu

Küçük siyah çantalar
Ağırbaşlı, yumuşak, kullanışlı her yola gelir çantalar el üstünde tutuluyor. Tüm kıyafetlerinize uyum sağlayabilen küçük çantalar, şüphesiz en iyi kurtarıcılarınızdan biri…

Modanın değişmez 6 oyuncusu

Topuklu rugan ayakkabılar
Parlak ve şık görünümüyle klasik rugan ayakkabılar, her dönem kadınların ayaklarını süslemeye devam ediyor. Yine kıyafetinizi tamamlamada sıkıntı yaşadığınızda topuklu ruganlar imdadınıza yetişecek ayakkabıların başında gelir.

Modanın değişmez 6 oyuncusu

Kotlar
Vazgeçemediğimiz ve vazgeçmeyeceğimiz gardırobumuzun kadim parçası kotlar, pantolon, yelek, ceket ve bilumum parçalarla her dönem gözde giysimiz olarak kendini gösteriyor. Bu sebepten yaz-kış demeden her mevsim kotlara kıyafetleriniz arasında yer verebilirsiniz.

Modanın değişmez 6 oyuncusu

Burcunur YILMAZ