GeriModa Trendleri "Minyatür Ayakkabılar" Türkiye'de
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Minyatür Ayakkabılar" Türkiye'de

"Palais Royal markalı, Swarovski kristal işlemeli "minyatür ayakkabılar", farklı hediye seçenekleri arayanların ve dekorasyon meraklılarının beğenisine sunuluyor."

Her biri küçük birer mücevher olan ve son birkaç yıldan bu yana dünyanın çeşitli ülkelerinde büyük ilgi gören Palais Royal markalı "minyatür ayakkabılar" Türkiye pazarında da satışa sunuldu. Her bir el yapımı olan ve sınırlı sayıda üretilen "minyatür ayakkabılar", dekorasyon ve ayakkabı tutkunları için yeni bir koleksiyon niteliği taşıyor.

Swarovski kristalleri ile işleniyor

Koleksiyoncuların büyük ilgisini çeken ve dünyaca ünlü Swarovski kristalleri ile işlenen "minyatür ayakkabılar", birbirinden ilginç tasarımları ve modelleri ile ince işçiliğin ve sabrın ürünü. "Minyatür ayakkabılar", dekoratif niteliğiyle dünya genelinde özellikle hanımların ve koleksiyonerlerin büyük beğenisini kazanıyor.

Dünyada yok satıyor

Palais Royal tarafından yalnızca birkaç yıldır üretilmesine rağmen kısa bir zaman diliminde marka konumuna ulaşan "minyatür ayakkabılar", 350 parçalık nadide bir koleksiyon sunuyor. Bir zamanlar yalnızca Romanoff hanedanlığı için üretilen porselen yumurtalar gibi , özgün bir buluş olan "minyatür ayakkabılar", sevdiklerine özel bir hediye armağan isteyenlere yüzlerce seçenek sunuyor.

Ürün profili arasından Türkiye'ye ilk olarak "minyatür ayakkabılar"ı tanıtan Palais Royal, yakın bir zaman içinde yine Swarovski kristalleri ile işlenmiş çerçeveleri ve "minyatür çantaları"nı da Türk dekorasyon tutkunlarının beğenisine sunacak. Nişantaşı ve Bağdat Caddesi'nin seçkin mağazalarında yerini alan Palais Royal markalı "minyatür ayakkabılar", 80 ila 150 milyondan satışa sunuluyor.

Katalog talebi ve ayrıntılı bilgi için ayakkabi@horizonturkey.net adresi ya da 0212 245 78 13 no'lu telefona başvurmak yeterli.