Geriİyi Yaşam Mahmure.com Mücevher Festivalinde!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mahmure.com Mücevher Festivalinde!

Mahmure.com Mücevher Festivalinde!

"Etkinlik boyunca yapılacak olan çekilişlerimize hepinizi bekliyoruz..."

Mahmure.com online medya sponsorluğunda gerçekleşecek olan Mücevher Alışveriş Festivali,     6 Şubat'ta Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda başlıyor!

Adından çokça söz ettirecek bu festivalde;

Pırlanta modasına yön veren tasarımlarıyla tanınan Ariş Pırlanta; Mahmure.com standına kayıt olan kişiler arasından yapılacak çekilişle, 1 kişiye Ariş Siyah Pırlanta Tek taş yüzük hediye ediyor.

Sevgili erkekler; Mahmure.com online medya sponsorluğunda gerçekleşecek olan Mücevher Alışveriş Festivali'ne gelin! Mahmure.com standına uğrayarak çekilişe katılın ve Ariş Siyah Pırlanta Tek taş yüzük kazanın! Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz kadının herkesten farklı olduğunu ona hissettirin...Mahmure.com Mücevher Festivalinde
Sevgili kadınlar; Bu özel günde kendinizi şımartabilirsiniz. Mahmure.com online medya sponsorluğunda gerçekleşecek olan Mücevher Alışveriş Festivali'ne gelin! Mahmure.com standına uğrayarak çekilişe katılın ve St.Valentine’s ruhunu Ariş Siyah Pırlanta Tek taş yüzük ile kutlayın! Farklı tarzınızı ortaya koyun...

Mahmure.com Mücevher Festivalinde

Mahmure.com aynı zamanda çekilişe katılan 10 kişiye suya karşı dayanıklı, 20 kg. kadar ağırlık taşıyabilen, doğa dostu ve muhteşem desenlere sahip LOQI çanta hediye ediyor.

Etkinlik boyunca yapılacak olan çekilişlerimize hepinizi bekliyoruz...

Etkinlik Tarihleri : 6-7-8-9 Şubat

Etkinlik Saatleri: 10:00 - 22:00

Stand Numarası: Rumeli Salonu A05-07