GeriKişisel Bakım Maceraperest Erkeklerin Yeni Favori Parfümü!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Maceraperest Erkeklerin Yeni Favori Parfümü!

Maceraperest Erkeklerin Yeni Favori Parfümü!

"Türkiye’nin 1 numaralı parfüm markası AVON, ne istediğini bilen, kendine güvenli ve çekici erkeklerin tercihi olacak yeni bir parfüme imza attı. Ferahlatan su nanesi ve bergamotun, güçlü baharat ve yosunla karışımından gelen davetkar bir kokuya sahip yeni marka yüzü ise ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu..."

Parfümde 131 yıllık deneyimiyle farklı zevklere hitap eden özel parfümlerin yaratıcısı marka modern, cezbedici ve maskülen parfümü ile yeni maceralara hazır erkekleri hedefliyor.Bergamot, su nanesi ve karabiberden oluşan üst notalarla açılış yapan parfüm, orta notalardaki lavanta dokunuşuyla maskülen bir hava yaratıyor. Alt notalara hakim olan amber, yosun ve gayak ağacı kokusuyla birlikte ortaya çıkan duyusal ve baş döndüren odunsu etki uzun süre etkisini sürdürüyor.

Maceraperest Erkeklerin Yeni Favori ParfümüNe istediğini bilen, içgüdülerini takip eden ve kendinden emin erkeklerin tercihi olacak bu parfüm alanının ustaları tarafından geliştirildi. Cesur ve çekici parfümün marka yüzü ise ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu oldu. Çayoğlu, “Macerayı seven, kendine güvenen ve güçlü erkeklerin parfümü. Tavrı bu özelliklerle özdeşleşen bir parfümün yüzü olmak benim için çok heyecan verici.” dedi. Modern tasarımlı şişesiyle de dikkat çeken bu karşı konulmaz koku parfüm ve sprey deodorant seçenekleriyle sunuluyor.