GeriGelin Modası Love Knot mutluluğa düğümlüyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Love Knot mutluluğa düğümlüyor!

Love Knot mutluluğa düğümlüyor!

"Romantik, özenli ve ince düşünülmüş detaylarla düğününüze zarif dokunuşlarda bulunan Love Knot, davetiye, Save The Date, düğün logosu, menü, davetli oturma kartları ve masa numaraları tasarımlarının yanı sıra düğün fotoğraflarınızı süsleyecek özel tasarım aksesuarlar hazırlar."

Love Knot tasarımları kişiye özel olarak, gelin ve damadın zevk ve tarzını yansıtacak, düğün mekânı, düğün konsepti ve düğünde kullanılacak renklerle uyumlu olacak şekilde özenle düşünülür. Her bir müşteriyle hayalleri, beklenti ve istekleri üzerine konuşulur, fikir paylaşımında bulunur ve karar verilen tema doğrultusunda tasarımlara başlanır.

Love Knot mutluluğa düğümlüyor

Düğünde kullanılacak çiçekler, gelin ve damadın karikatürize çizimleri, düğün konseptini yansıtacak bir simge, düğüne özel hazırlanmış gelin ve damadın ismi ve düğün tarihinin yer aldığı şık bir logo veya çiftin hikayelerini anlatan bir görsel tasarım fikrini oluşturabilir.

Love Knot mutluluğa düğümlüyor

Love Knot tasarımları, müşterilerin beğeni ve bütçelerine göre belirlenen kâğıt, zarf ve baskı teknikleriyle üretilir. Love Knot Davetiyelerinin fiyatları; adet ve teknik detaylara göre değişiklik göstermektedir, ortalama 5,00 TL – 10,00 TL aralığındadır.

Love Knot mutluluğa düğümlüyor

Love Knot Fotoğraf Aksesuarlarının çıkış noktası; düğün gününüzü ölümsüzleştirecek unutulmaz karelerinizi renklendirmek, düğününüz ile uyumlu ve sizin için kişiselleştirilmiş seçimlerle süslemenize imkân tanımaktır.

Türkiye’de ilk kez Love Knot tarafından gelinliğinizi taşımak için tasarlanan zarif gelinlik askıları, dilediğiniz renkte ve istenilen aksesuarlarla hazırlanabiliyor. Gelin askılarına isim, Mrs. Evlilik Soyadınız veya Gelin (Kalp) Damat ismi yazılabiliyor. Love Knot, damatları da unutmuyor, damatlara isimlerine özel smokinli veya istenilen düz renklerde askılar da hazırlıyor. Love Knot İsme Özel Askıların fiyatları 75 – 100 TL arasında değişiyor.

Love Knot mutluluğa düğümlüyor

Love Knot mutluluğa düğümlüyor

Save The Date veya düğün günü çekimlerinizi konuşturacak, üzerine tebeşirle istediğiniz mesajı yazabileceğiniz kara tahtaları da yine gelin ve damatlar için kişiselleştiriyor düğün konseptinize uygun renklerde çerçevelerle hazırlayabiliyoruz. Elde tutup fotoğraf çekmek yerine, nikâh alanına giden yola konumlandırmak üzere daha büyük ebatlı kara tahtalarımızın üzerine aşkınızın hikayesini yazabilir, davetlilerinize nikah öncesi duygusal anlar yaşatabilirsiniz.

Love Knot mutluluğa düğümlüyor

Fotoğraf çekimlerinizi renklendirebileceğiniz Love Knot Fotoğraf Aksesuarlarımız bunlarla sınırlı değil, siz hayal ediyorsunuz biz yaratıyoruz. Örneğin; pleksiden Bride ve Groom yazılı gözlükler, dudaklar, bıyıklar, gelinlik ve damatlığınızı giydikten sonra elinizde tutarak poz verebileceğiniz LOVE veya sizin düğün tarihinizin yazacağı pleksi harfler, parti kısmında hem eğlenip hem de poz vererek fotoğraflarınızı neşelendirecek mesajlı el pankartları bunlardan bazıları.

Zarif, romantik, özenli ve ince düşünülmüş farklı detaylar için tüm gelin ve damatları Love Knot tasarımlarıyla tanışmaya bekliyoruz. www.loveknotevents.com  (Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest @MrsEyuboglu)