GeriEtkinlik Rehberi Le Pain Quotidien'den Organik Yeni Yıl Sepetleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Le Pain Quotidien'den Organik Yeni Yıl Sepetleri

Le Pain Quotidien'den Organik Yeni Yıl Sepetleri

"Doğal lezzetleri sevenlerin favorisi Le Pain Quotidien, organik yeni yıl sepetleri ve yılbaşı hindisiyle 2019’a girerken sofraları taçlandıracak."

Yeni yıl heyecanı tüm şehri sarmışken, doğal lezzetlerin adresi Le Pain Quotidien, gelenekselleşen yeni yıl sepetleri ve evlere özel yılbaşı hindisi servisi ile her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yıl coşkusuna katılıyor.

Yeni yıl için özel tasarlanan farklı konsept ve seçeneklerdeki organik ürünlerden oluşan hediye sepetleri kişiye özel olarak her bütçeye uygun bir şekilde tasarlanıp kişiselleştirilebiliyor.

Le Pain Quotidien’in yarım (5 kişilik) ve tam (10 kişilik) olmak üzere iki seçenekle sunulan Yılbaşı Hindisi ise kestanelerle karamelize edilen iç pilav, brokoli ve portakal ile bir arada sunuluyor. Yılbaşı sofranızı anlamlandıracak bu özel hindiyi Aralık ayı boyunca Le Pain Quotidien’den davetinizden en az beş gün önceye kadar sipariş verebilirsiniz.

Le Pain Quotidien Aralık ayı boyunca hem göze hem de damağa hitap eden yeni yıl konseptli ürünleriyle sofralarda lezzet şöleni yaşatacak.