GeriKişisel Bakım Lazerli Güzellik
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Lazerli Güzellik

"Lazer Klinik'te soğutucu sistemli lazer ile yapılan epilasyon ağrı ve yanık oluşumunu engelliyor. Güzellik merkezleri kadınlara büyük kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Artık 15 dakikada tüylerinizden 45 dakikada da selülitlerinizden kurtulabilirsiniz."

Ataşehir'deki Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi bütün bu avantajları size uygun fiyatlarla sunuyor Lazer Klinik'de uygulanan lazer epilasyonla ağrısız ve lekesiz tüylerinizden kurtulmanız mümkün. Güzellik merkezinde uygulanan Alexandrite yöntemi tek soğutucu sistemli lazer olma özelliğine sahip. Cildi soğutarak epilasyona başlayan sistem ağrı ve yanık oluşumunu engelliyor. Kadınlar lazer epilasyon yöntemiyle 3 ila 5 seans arasında tüylerinden kurtulabiliyor. Lazer Güzellik Merkezi güneş ışığı, sigara ve beslenmeyle yıpranan ve kırışan ciltlere de çözüm sunuyor. Merkezde uygulanan Botox dudak büyüterek ya da dudak kenarlarını düzelterek yüzdeki kırışıklıklara son veriyor. Tek seansla uygulanan Botox'un 6 ila 8 ay sonra tekrarlanması gerekiyor.

Özellikle genç ciltlerin en büyük problemlerinden biri olan akne ve lekeler Lazer Güzellik ve Estetik Merkezi'nde uygulanan peeling yöntemiyle tarihe karışıyor. İnce çizgilenme, kırışıklık, akne izleri, güneş lekeleri ve çillenme gibi durumlarda cilt yüzeyinin soyulmasıyla uygulanan peeling yöntemi hücre yenilenmesini hızlandırıyor. Lazer Klinik'in kadınlara sunduğu bir diğer kolaylık mezoterapi. Bu yöntemle selülitli bölgeye enjekte edilen ilaçlarla selülit 8 ila 12 seans arasında tedavi ediliyor.

Fiyatlar :
Lazer epilasyon Yüz bölgesi: 100 dolar
Botox : 500 dolar
Peeling : 40 milyon
Mezoterapi : 50 milyon

Adres: Lazer Epilasyon ve Estetik Merkezi Ataşehir Bulvarı 41 ada Ata 4 Plaza No: 2 İstanbul Tel: (0216) 456 16 96 Lazer Klinik'te Taksit Kart geçerli.